Samsung Galaksi Plus Hakkında??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S@H!N

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaksi Plus Hakkında??
iyi akşamlar arkadaşlar samsung galaksi plus almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz? nasıl bi cihaz uygulama oyun ve web tarayıcısı (flashı özellikle) nasıl iyi mi sıkıntı varmı yardımcı olurmusunuz?

Lenneth

Üye
Ben kullanıyorum, memnunum.

Kendi web tarayıcısı başarılı, ben alışkanlığımdan dolayı Opera Mobile kullanıyorum. 1.4 ghz'in etkisinden midir nedir bildiğiniz uçuyor :) Flash videolar jet gibi yükleniyor, hiç takılma yok rahat rahat :)

S@H!N

Üye
    Konu Sahibi
hmm eyvallah sağolasın kardeş peki oyun ve uygulamada durumlar nasıl uyuşmazlık var diyorlar

Lenneth

Üye
hmm eyvallah sağolasın kardeş peki oyun ve uygulamada durumlar nasıl uyuşmazlık var diyorlar

Bir tek Nova 2 HD'yi çalıştıramadım o kadar.

Asphalt 6 , Miami Vindication , Hero of Sparta falan güzel çalışıyor aklıma gelen.

S@H!N

Üye
    Konu Sahibi
hmm neyse ya bi nova 2 olmadı diye telden vazgeçmem :) ileride oda belki uyarlanır çalışır hale gelir :) eyvallah kardeşim sağolasın

Lenneth

Üye
Önemli değil, internet için istiyorsanız ve çift çekirdekli telefonlar aşırı büyük, pahalı vs geliyorsa güzel bir seçim olur :)

S@H!N

Üye
    Konu Sahibi
Aynen öyle birde SPB Shell 3D yüklenebilirmi buna kardeş :)

spyware_44

spyware_44

Üye
Aynen öyle birde SPB Shell 3D yüklenebilirmi buna kardeş :)

Evet KArdeşim Destekliyor Sorunsuz Çalışıyor. Fakat Şarj Biraz Fazla Yiyor Gibi O Yüzden Kullanmıyorum Ben

Lenneth

Üye
Yükledim ama Touchwiz bana yettiği için kaldırdım.

----------Eklendi @ 22:05:48 ---------- Yazıldı @ 22:05:12 ----------

Yükleniyor ve gayet akıcı çalışıyor sorunuza tam cevap olarak :)

S@H!N

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu üst simgelerde gri oklu internet simgesi var tarayıcıya girdiğimde renkleniyor gri olduğu zaman internete bağlı mı oluyor demek

Lenneth

Üye
Arkadaşlar bu üst simgelerde gri oklu internet simgesi var tarayıcıya girdiğimde renkleniyor gri olduğu zaman internete bağlı mı oluyor demek

İnternete sadece wireless ilen giriyorum ben, bilemiyorum tam.

S@H!N

Üye
    Konu Sahibi
Hadi ya kafama takıldı paket var şimdi bitince kontur bitmesin diye dedim bilen arkadaş varmı yardımcı olun lütfen

Lenneth

Üye
Telefonun kapatma tuşuna basılı tutup veri ağını devre dışı olacak hale getirseniz o zaman 3g'den internete girmez sanırım.

----------Eklendi @ 22:29:18 ---------- Yazıldı @ 22:28:48 ----------

Bu arada telefondan memnun kaldınız mı ? Yorumlarınızı yazarsanız alacak arkadaşlara iyi yönlendirme olur :)

S@H!N

Üye
    Konu Sahibi
öyle yapımcı hiç internete girmiyor demi kardeşim telefon güzel daha alalı 4 saat oldu birde çözebilsem daha güzel olacak

Lenneth

Üye
öyle yapımcı hiç internete girmiyor demi kardeşim telefon güzel daha alalı 4 saat oldu birde çözebilsem daha güzel olacak

Hocam deneyin, dediğim ayarı yapınca girmiyorsa eğer tamamdır. Ben denersem TL'ler uçacak paketim yok :ehe

----------Eklendi @ 22:47:22 ---------- Yazıldı @ 22:47:00 ----------

Alışması 2-3 gün sürer, ondan sonra sıkıntı çekmezsiniz. Hep Symbian kullandığımız için yıllardır tuhaf geliyor bir anda..

S@H!N

Üye
    Konu Sahibi
girmiyor da mesela 0. facebook a girmek için ne yapacam ayrica önerebileceğiniz oyun ve uygulamalar neler biraz çok soru sordum artık kusura bakmayın

Lenneth

Üye
girmiyor da mesela 0. facebook a girmek için ne yapacam ayrica önerebileceğiniz oyun ve uygulamalar neler biraz çok soru sordum artık kusura bakmayın

Ordan açarsınız interneti, bitirince kapatırsınız.

S@H!N

Üye
    Konu Sahibi
vodafone için live den girmesek kontür düşümü oluyor bunu nasıl ayarlayacam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt