Samsung d900i yardımmmm!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizem11

Üye
    Konu Sahibi
Samsung d900i yardımmmm!!!!!
Arkadaşlar bn samsung d900i kullanıyorum.telefonuma tema yüklemek istiyorum ama tema bulamıyorum bılsamda tel açmıyor.bana samsung d900i için tema bulabilirseniz çok sevinirim.bide ben bu telefona başka neler yükleyebilirim.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

gizem11

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ama bir yorum yapın bilgi almak istiyorum lütfen ama:(

• Beğen
Tepkiler: mentes21

festo104

Üye
Bende dün senin gibi telefonuma tema yüklemek istyodum araştırmalarım neticesinde telefonu flashlamak gerekiyomus buda onun garanti kapsamından cıkması demek oluyo yani anlıcagım d900ilere teama yüklenmesi sakıncalı

sarsbio

Üye
kardeşim söylesene nereden buldun temaları wallaha ben areadım bulamadım söylersen çoq maqbule geçersin

farukest

Üye
tema deilde tam ekran resim koymak isterseniz yardımcı olablirim ( d900i için ) sadece paintten yapılcak 1 kaç işlemle...

drdemir

Üye
arkadaşlar bende yeni d900i aldım pc studioyu kuruyorum ama bi türlü pc studioyla bilgisayarım arasındaki bağlantıyı kuramıyorum anlamadım gitti bir de gprs le internete girerken herhangi bi tuşa bassam telefon kendi kapanıp açılıyo yardım ederseniz sevinirim

sevece_n

Üye
arkadaşım telefonunun açıl kapanmasının nedeni ayarlardan oynamış olman. bende de öle oldu *#52828378# yap ondan sonra çıkan menüden ota type setting i seç ve ve gprs olanı işaretle tamamdır::oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt