Samsung Corby S3653 Telefonla Gelen Oyunların Kodları ? .. Yardım Lütfen...

Sponsorlu Bağlantılar

ßrkcN

ßrkcN

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Corby S3653 Telefonla Gelen Oyunların Kodları ? .. Yardım Lütfen...
Arkadaslar geçen hafta bir Corby S3653 aldım çok memnunum alacaklara kesinlikle tavsiye ediyorum... Şimdi bir monopoly oyunu var ama sınırlı ... Çok güzel hayran kaldım acaba o oyunların kodlarını bulabilme imkanı varmı varsa paylaşırsanız çok sevinirim .. Hayran kaldım oyuna lütfen yardımcı olun ... Oyunun şifresi bulunamıyorsa kendisini de paylaşsanız yeter şimdiden yardım edicek arkadaslarımıza binlerce teşekür ediyorum ... :oke:

• Beğen
Tepkiler: ayse sena, elizabeth48 ve yavkam

leader_143

Üye
bulan banada yollasın yaw bende istiyorum

qimoo

qimoo

Üye
Arkadaşlar monopoly oyununun ful versiyonunu alttaki linkten indirebilirsiniz.

pessimistic.8

pessimistic.8

Üye
Slm Arkadaşlar Ben Telefondan Şifre Al Dedm Ücretlendirildim Onu Nasıl İptal Edebilirim ? ACİL !!!

--------------- Ekleme ---------------

qimoo Senin telefonun da monopoly için şifre istiyor mu

neşeli ol

Üye
arkadaşlar oyun şifrelerini yayınlaya bilirmisiniz şifreleri rakam olarak girmek gerekiyor yapamadım bir türlü şimdiden teşekkürler:)

--------------- Ekleme ---------------

yayıladığınız linkede baktım sanırım anlayamadım olmuyooooooooooo:(

hllvcl

Üye
her telefonun kodu ayrı burda yazsalar nolcakkı

ufozt

Üye
bu monopoly türkçe mi acaba ya :S

eralina

Üye
benimde corby m var ama oyunlar kodlarını almak için satın ala tıklıyosun daha sonra sana şifre geliyo ve 3 günde bir 4 kere senden 2.2 tl alıyo ve oyunu satın almış oluyosun ben aldım mesela çok güzel

BaLÇoVa35

BaLÇoVa35

Üye
samsung corby ın oyun şifrelerini bilen war mı ?

augustus

Üye
o link'i pc'ye indirin sonrada bluetooth ile telefonunuza atın ordan hafıa kartında diğer dosyalarda olcak onu bulun tıklayın ve kurun sonra eğlencede açılıyor çok güzel .

ismail842

Üye
acaba indirdiqimiz qibi h.kartına atsak olur mu

Cagri42

Cagri42

Üye
oyun kodlarını bilen arkadaşlar lütfen

SnipeR_

Üye
benim arkadaş satın aldı benim telden söke söke 12 tl yi aldılar valla kontör yüklediğin anda çekiyor

emre19030

Üye
kardeşler pramidin bndeki şifresi 936579 bu arada bn bedavaya gldim bi taktik veriim kullanmadığınız turkcell hattı varsa şifrey onda isteyin verolarbn öle istedim hepsini açtım oynuorum :ehe

bahoo98

bahoo98

Üye
Samsungta ses şifresi bilen varmı !!!

lastkeys

Üye
oyunu nasıl ındırcem