• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Samsung Corby S3650 ( Fiyatı / Çıkış Tarihi / Resimleri / Özellikleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evrenfi

evrenfi

Üye
bence düşük gelirli insanlar için değil genç ögrenci kesimi için tasarlandı deseydi hada dogru olurdu çünkü rekleri grafik kapağı ile ışıl ışıl olan dikkat çeken bu telefon tam gençler için...........:box

slymnfncn

Üye
sayın arqadashlar bn 14 yasında bir ergenim bbmdn yni bi tlefon için izin aldm 2 telefon arasında seçim yapamadım lütfen mantıklı cevaplar beqliorum:megafon::D

--------------- Ekleme ---------------

telefonlar samsun corby s3653 yada samsung b3410 :oke:

metalmilita

Üye
ya neden wifi yok of

bugraberkercoba

Üye
bence çok şık fiyatı da fena değil alıcağım galiba

victory_nero

victory_nero

Üye
durun almayın bunu alın:Dhttp://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/samsung-b5310-corby-pro-298569.html bunu alın:D

fgfggg

fgfggg

Üye
keşke 3g li veya wifi olsaydı daha güzel olurdu demiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:off::off::off::off:

webariza

webariza

Üye
teşekkürler

Bebisimm

Üye
bende samsung star wifi ve bu telefon arasında kaldım sizce hangisi daha iyi cevaplarınızı bekliyorum şimdiden yazanlara tşkkürler

okan97

Üye
bence ıpone gibi olmasada iyi fiyatıda iyi bn almam içim teşekkür yada taktir almam gerek alamazsan para biriktirip alıcam yani elinde sonunda alıcam bu telefonu (çok mazın bi telefon)(samsung corby)

Vedat kanmaz

Üye
arkadaslar bende bu telefonu almak isdiorm ama şarjı azmı gdyor bLemiorm. max.konusma süresi 3 saat ...:hmmmbekleme süresi ise 300 saat. kullanan weya bilen arkadaslarımz vaarsa lütfen cevap yazabilirmi .. ????

samyelım

Üye
sımdıkı fıyatları ne kadar bılen varsa cvp atsın rıca etsemm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt