Samsung Corby 2 (s3850) yazılım kurtarma+Oyun+Tema


ReDKiD919

Üye
    Konu Sahibi
Corby 2(s3850) kieste güncellenemeyen, Türkçe vb. olmayan yazılımları düzeltme onarım.
Tema
Oyun

?99r4909j9nr4u9j
mediafire dosyasıdır site adresini yazıp sonuna ekleyin indirin kolay gelsin (yeni üye olduğum için site paylaşımıma izin vermiyo böyle yapmak zorunda kaldım)

ALINTI DEĞİLDİR
 

Bora3460

Üye
ÇOOOOK SAĞOL KARDEŞ AZ DAHA TELEFONUMU TAMİRE GÖTÜRECEKTİM:tşk:
 

Bora3460

Üye
ÇOOK SAĞOL KARDEŞ AZ DAHA TAMİRE GÖTÜRECEKTİM TELEFONU :tşk:
 

error43

Üye
arkadaslar deneyen oldu mu güveneyim mi ?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt