samsung cihazlardaki ses kartlari??

• 20 Mart 2013
  • 449 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. benim teli aldigimdan beri dikkatimi cekiyordu fakat arastirmamistim bugun arastirdigimda kesin bi sonuca varamadim simdi kendi orjinal aksesuarlarini takincami tam performansmi aliyoruz yoksa bi mod ile bunu asabiliyormuyuz orjinal beats kulakligiyla bile ses duzgun gelmiyor beats driverlarinida denedim ama fiss gene ayni sonuc bunu asmanin bi yolu varmi???

Yazan: ozgur_473
  2. biraz senin telefondan dolayı poweramp indir marketten deneme sürümü beğenirsen sitede bulabilirsin.

3. poweramp denedim cok az bi degisim oldu sadece

4. eq ayarlarını yaptın mı?

5. eq aarlariyla biraz oynamistimda o fazla farkettirmiyo ben bass&tizz karisimi dinlemeyi secdigim icin ses yuksekligini dusuruyodu eq acinca

6. sadece on ayar yetmiyor kendin yapman lazım

7. dsp managerla cozdum isi dinamik sikistirmayla oldu (yanlis anlayanlarin ici fesat:))

8. Bende daha önce nokia 603 kullanıyordum müzik kaliteside iyiydi ama s3 te pek memnun kalamadım aslında. Bilmiyorum sanki nokilarda daha iyi gibi. Samsungun kendi kulaklığı zaten hiç işe yaramaz bass yok bişey yok boş odada bassız hoparlör ile müzik dinler gibi gittim bi ucuz sony kulaklık aldım tekrardan kulaklıkla müzik dinlemeye başladım :D Bende playerpro music kullanıyorum dsp pack ile headpgones ayarında bass sonda falan.

9. orjinal kulaklik zorlamaya gelmiyo zaten dspden az bass actimmi hemen cizirtilar geliyo dinamik skstrmadan bahsetmiyorum bile o zaman patlak hoparlor gibi ses geliyo:)

serdar_gs bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 19:56