samsung cihazlardaki ses kartlari??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgur_473

Üye
    Konu Sahibi
samsung cihazlardaki ses kartlari??
benim teli aldigimdan beri dikkatimi cekiyordu fakat arastirmamistim bugun arastirdigimda kesin bi sonuca varamadim simdi kendi orjinal aksesuarlarini takincami tam performansmi aliyoruz yoksa bi mod ile bunu asabiliyormuyuz orjinal beats kulakligiyla bile ses duzgun gelmiyor beats driverlarinida denedim ama fiss gene ayni sonuc bunu asmanin bi yolu varmi???

enterneoll

enterneoll

Üye
biraz senin telefondan dolayı poweramp indir marketten deneme sürümü beğenirsen sitede bulabilirsin.

ozgur_473

Üye
    Konu Sahibi
poweramp denedim cok az bi degisim oldu sadece

-Emre

-Emre

Üye
eq ayarlarını yaptın mı?

ozgur_473

Üye
    Konu Sahibi
eq aarlariyla biraz oynamistimda o fazla farkettirmiyo ben bass&tizz karisimi dinlemeyi secdigim icin ses yuksekligini dusuruyodu eq acinca

-Emre

-Emre

Üye
sadece on ayar yetmiyor kendin yapman lazım

ozgur_473

Üye
    Konu Sahibi
dsp managerla cozdum isi dinamik sikistirmayla oldu (yanlis anlayanlarin ici fesat:))

serdar_gs

serdar_gs

Üye
dsp managerla cozdum isi dinamik sikistirmayla oldu (yanlis anlayanlarin ici fesat:))

Bende daha önce nokia 603 kullanıyordum müzik kaliteside iyiydi ama s3 te pek memnun kalamadım aslında. Bilmiyorum sanki nokilarda daha iyi gibi. Samsungun kendi kulaklığı zaten hiç işe yaramaz bass yok bişey yok boş odada bassız hoparlör ile müzik dinler gibi gittim bi ucuz sony kulaklık aldım tekrardan kulaklıkla müzik dinlemeye başladım :D Bende playerpro music kullanıyorum dsp pack ile headpgones ayarında bass sonda falan.

ozgur_473

Üye
    Konu Sahibi
orjinal kulaklik zorlamaya gelmiyo zaten dspden az bass actimmi hemen cizirtilar geliyo dinamik skstrmadan bahsetmiyorum bile o zaman patlak hoparlor gibi ses geliyo:)

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...