Samsung Champ USB ile Java Oyun Yükleme

 • 10 Mayıs 2011
 • 3133 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar benim Samsung Champ telefonum var.Telefonuma da bir türlü oyun yükleyemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...:oke:
   


  Yazan: OguzCan1999
 2. ya arkadaşlar ben aslında telefon bilgisayara bağlandığında uygulamaya bağlanılıyor yazısı çıkmasa yaparım lütfen yardımm!!:ağlarım::ağlarım:
   
 3. arkadaşlar bndede vr ama bn atıyorum usb kablosunu takıyorum bilgisayarla bağlantı kuruldu yazıyor ve bilgisayarda hafıza kartı ve telefonun hafızası çıkıyor
  :ehe:ehe:ehe:ehe
   
 4. Bir hafıza kartı okuyycusuna hafıza kartınızı takın ve bilgisayara bağlayın.Sonra çıkarabilir diskin içine girip orda Oyunlar adlı bir klasör oluşturun.Ve onun içine .jar veya .jad uzantılı dosyalarınızı atıp bağlanıtyı kesin.Sonra hafıza kartına telefona takıp açın ve dosyalarıma girip Oyunlar adlı klasördeki .jar ları çalıştırın.Yükleme tamamlandı diyince zaten uygulamalar oyunlar ve daha fazlası bölümünde bulabilirsiniz.
   
 5. O kadar Uzatmaya Gerek Yok ya Eger Pc ye Balanamıyorsanız Samsun Kies İ degistirin Ayarlardan Onun Altındaki Yapın oyunda arıyorsanız googleye 240x320 oyunlar yazarsanız cıkar zaten :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 12:30