Samsung c3303 Tema Çalışması!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_kursun

Üye
    Konu Sahibi
Samsung c3303 Tema Çalışması!
Arkadaşlar bu telefon hakkında çok konular açılmış. Bende çok araştırdım. Fakat hiç birşey bulamadım diyebilirim. Bu konu üzerinden deneyerek vb. bu sorunu çözmek kanaatindeyim.

iPhone teması çok güzel durur diye tahmin ediyorum. Telefonun veri tabanına girmeyi başarabilirsek oradan temaların veya fontların vb. bulundukları yeri bulabiliriz. Ve o dosyayı düzenleme imkanımız olur. Ama bunu nasıl yapacağız? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını esirgememesini rica ediyorum.

Samsung'un buna benzer bir kaç telefon modeli var sanırım. Samsung Star'a tema yapılmıştı hatırladığıma göre. O telefonda tema dosyası neredeyse tahminim c3303'da da aynı yerdedir. Veri tabanına ulaşmamız lazım arkadaşlar.

En ufak bilgi bile yardımcı olabilir. Bu konu üzerinden bu alayı çözmeyi umut ediyorum.

Bulduğumuz bilgileri, iconları vb. buraya ekleyelim.

----------Eklendi @ 16:13:54 ---------- Yazıldı @ 15:40:20 ----------

Şimdilik elimde aşağıdaki resimde görünen ikonlar mevcut. Elimden geldiği kadar tamamlamaya çalışacağım.

İşin grafik tarafını ben hallederim. Tema dosyasını ve o dosyayı düzenleyebileceğim bir program yada yöntem gösterecek biri çıksa yeterli.

sananebeeeeeee

Üye
of o telefona bi tema bulursanız çook iyi olcak be :hmmm

ssmmyy-

Üye
evet bulursanız cok iyi olur.

the_kursun

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım bu konuda herhangi bir çözüm yolu bulunmayacak. Konu kaldırılabilir...

egemaster

egemaster

Üye
adresinde var birşeyler fakat yuklenecek gibi deil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt