Samsung C3303 Champ ?

Sponsorlu Bağlantılar

bombahayat

Üye
    Konu Sahibi
Samsung C3303 Champ ?
Arkadaşlar Samsung C3303 Champ aldım yeni fakat bir türlü uygulama oyun falan yükleyemedim :) var mı bu telefonu kullanan? 240*320 java oyun attım ama hata verebiliyo dokunmatik işlemiyo :) samsung star uygulaması attım ondada sorun var. ne yapıcam şimdi ?

• Beğen
Tepkiler: Kojiro-Hyuga

Blackss86

Üye
Aynı telefon bende var bana da lazım bu tip şeyler. Şarjı kaç gün gidiyor sende arkadaşım bende 2 maksimum 3 gün normal midir?

96emrah96

Üye
arkadaşlar bendede var vee rahat bi 10 tane filan oyunum var telde..ancak tek sorun 500 kb üstü oyunları çalıştırmıyor...

mytoxic

Üye
yazılımını kırınca çalıştırıyor :D bende 3 mb lık oyun var

melik2

Üye
ayıptır sorması yazılımını nasıl kırıyorsun??

goldmaster123

Üye
serviste

96emrah96

Üye
tmm arkadaş saol olursa tabikide...

yujjus

Üye
bende alıcam nasıl bir telefon

yusf1

Üye
süper bi telefon ben bisürü şey indirdim bide dokunmatiğinin desteklememesi oyunla alakalı bişey telefonla ilgili değil geri tusuna basıncva klavye çıkıo ayrıca bir çok dokunmatik destekli oyun var indirebilirsin

holygan9998

holygan9998

Üye
arkadaşlar ben oyun yükledim ama nereye gitti bilmiyorum :D bulamadım bi yardım edin yaw :D

hasanbaba123

Üye
peki arkdaşlar oyunu hng siteden indiriyosunuz

Kojiro-Hyuga

Kojiro-Hyuga

Üye
bende de war bu telefon :D şarjı çok iyi gidiyor (:
bi oyun yükleye bildim PES 2010 diğer oyunları desteklemiyor diye hata cıkıyor XD
uygulama v.s paylaşırsanız sevinirim.. tşk.

baristanislar

Üye
abi ya bu telefon bendede var tek sorunum uygulama ve oyun nasıl yüklemem gerekiyo şunu bi açıkca söyleyinde bizde anlayalım

Kojiro-Hyuga

Kojiro-Hyuga

Üye
yardım eden olmayacak herhal xD

mytoxic

Üye
bu telefonda 500 kb sorunu var :D bi kod yazsıyorsunuz o kodu yazdıktan sonra istediğiniz hertürlü oyunu sorunsuz bi şekilde kurabiliyorsunuz.bende piyano gitar çalma,guitar hero 5 ,ibeer vs büssürü uyuglama war

Kojiro-Hyuga

Kojiro-Hyuga

Üye

efe_efe_

efe_efe_

Üye
çok sağol bu site işime yaradı

mucahit_X

mucahit_X

Üye
maşallah telefondan herkes memnun bendeki benım kısmetim demekki kıçı başı doğrulmuyo ekran hatası veriyo yada kendi kendine kapanıyooo nolucak bilmiyorum

bayeren

Üye
yhaw bendede indirilen jar geçersiz hatası veriyor ??

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
yha şu tel e nasıl oyun yüklücem birisi sölesin oyunları yüklüyorum yok indirilen jar geçersiz diyo sonra kb si fazla diyo ama tel çok süper

Üst Alt