samsung bluetooth kulaklıkla müzik dinleme

Sponsorlu Bağlantılar

melih01

Üye
    Konu Sahibi
samsung bluetooth kulaklıkla müzik dinleme
Arkadaşlar,
samsung (D900i) cep telefonlarında bluetooth kulaklıkla müzik dinlenebiliyor mu?
cvp bekliyorum. şimdiden tşkrler

• Beğen
Tepkiler: By_AbDuLLaH

karazafer_

karazafer_

Üye
valla ben uğraştım ama yapamadım galiba dinlenmiyoo ama programı var tabikide oda java tabanlı değil. yani uymaz.

selçuk_354

selçuk_354

Üye
yok samsunglarda dinleyemezsin bende nokia 6600 var nokialarda da olmuyo

asebdd

asebdd

Üye
arkadaşım sadece stero kulaklık olursa samsung telefonlarında dinleyebilirsin. diğer şekilde kulaklıklarda sadece nokia destekliyor oda tabiki mono ses veriyor anlayacağın kalitesiz müzik.
ama stero kulaklık alırsan o ayrı. kısaca samsungda stero kulaklık olması şart

mmmhahammm

mmmhahammm

Üye
bhen kuLaqlikLarRimLa muziqq dinLioRrum...
siZzde neden dinLenmioRr anLamadm:)

doktor__2

Üye
hey allahım türkçeyi katlettiniz bee

söyledigine katılıyorum arkadaşım ama sende yazdığına bi baksan "hey allahım" degil de hey Allah 'ım demen gerekmiyor mu? biraz saygı lütfen....

koray1907

Üye
Doktor , Sen Gerizekalı Mı Doğdun yoksa sonradan mı böle oldu ?

Bir Pc kullanıcısı hatta pc kullanıcılarının çoğu kesme ve noktalama işaretlerini birbiri ile anlaşmak için mesajlaştığında hız bakımından dolayı kullanmaz.. biz türkçe öğretmeni deiliz.. ama yukardaki emomsu yazım şeklini hem okumak güç hemde gıcık edici bir tarzı var bu yüzden onlara karşı tepkiliyiz.. yani saçma şeyler yazmayı bırak pc den çakmıosan yazı şeklinide beğenmiosan kapat pc ni git edebiyatcılarla vs dile önem veren insanlarla takıl pc kullanıcılarının %90 ı böle yazıyor çünkü..

derd@

Üye
nokıalarda pluyor bende samsung bluetuth kulaklık nokıada dınleyebılıyorum ama samsungda dınleyemıyorum

Üst Alt