Samsung B7722 Avea hat sorunu?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Batuhan_KK

Batuhan_KK

Üye
    Konu Sahibi
cihaz eski 64 kb lık sim kartlarla normal çalışırken yeni avea 128 kb lık sim kartı takınca sürekli yeniden başlıyor, sorunu standat işletim sistemine sahip birçok samsung ta yaşıyorum, android veya bada olan samsung larda ise böyle bir sorun yok, avea dan dediklerine göre 64 kb lık kartla düzelecekmiş ama halen temin edemediler kartı, bunun daha başka bir yöntemi var mıdır?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt