Türk Telekom 4.5 g sim kart


supragt

supragt

Üye
    Konu Sahibi
Herkese hayırlı ramazanlar dilerim. Ben uzun süredir avea kullanıyorum ancak hala 3g sim kartım var fakat hattın yasal sahibi ben değilim ve yasal sahibine de ulaşamıyorum. 4.5 g sim kartı almak için mutlaka yasal sahibinin bulunması şart mıdır yoksa 3g sim kartı teslim edip 4.5 g sim kartı alabilir miyim ?
 
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Yasal sahibi şart
 
  • Beğen
Tepkiler: supragt
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Hayır, Yasal Sahibine gerek yok. Türk Telekom Resmi şubesine gidip Sim Kartın Çalışmadığını belirtmeniz yeterlidir. Sonuç olarak sadece SİM Kart değişeceği için yasal olarak hat sahibi aranmaz.
 
  • Beğen
Tepkiler: supragt
supragt

supragt

Üye
    Konu Sahibi
Hayır, Yasal Sahibine gerek yok. Türk Telekom Resmi şubesine gidip Sim Kartın Çalışmadığını belirtmeniz yeterlidir. Sonuç olarak sadece SİM Kart değişeceği için yasal olarak hat sahibi aranmaz.
dediğiniz mantıklı geldi umarım Telekom şubesinden değiştirebilirim teşekkürler.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt