Samsung A5 2016 Ekran sorunu


hsno7

hsno7

Üye
    Konu Sahibi
Güç tuşuna basınca videodaki gibi oluyor. Başka hiç bir menü de böyle bir sorun yok. Hard Format ve Orjinal sıfırlama yaptım işe yaramadı. Yazılımsal bir sorun olma ihtimali var mı?

Video:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

M.F.E

Üye
Sorun donanımsal bence. Başka bir Rom yükleme şansınız varsa deneyin yinede
 
  • Beğen
Tepkiler: hsno7
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Romla çözülmez. Bu soruna telefoncuda denk gelmiştim ama adını hatırlamıyorum. Donanımsal bir sorun.
 
  • Beğen
Tepkiler: hsno7
bveo1990

bveo1990

Üye
A7 2016 da böyle yapıyor var nedenini bilen arkadaş
 
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
A7 2016 da böyle yapıyor var nedenini bilen arkadaş
güç entegresi mi ekran sürücüsü mü öyle bir sıkıntısı var. Hatırladığım kadar ile ekran değişimi ile çözülüyordu. Ama kafana takma bana sorarsan.
 
  • Beğen
Tepkiler: hsno7
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt