samsunf focus wp li cihazlar hakkında genel

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
samsunf focus wp li cihazlar hakkında genel
arkadaslar hepinize merhaba samsung focus s almayı düşünüyorum 2 . el temiz fiyatı 750 tl sizce uygun 1.4 ghz lumia 900 e göre de biraz hafif özelliklere bakınca fiyatı uygun buldum en önemliside türkiyede wp li cihazlar satısa sunulmadımı wp için türkçe dil desteği yokmu yardımcı olurdanızsevinirim

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Wp 7.8'e kadar olanlarda olmadığı kesin.Wp 7.8'de belki olabilir diye düşünüyorum.Wp8'li cihazlarda ise türkçe dil desteği var.Daha Wp8 gelmediğinden Wp'li cihazlarda Türkçe dil yok ve haliyle Türkiye'de satılmadılar.

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
nasıl bi işdir bu sybianı bıraktım wp cok yabancı geldi bana yarın samsung focus s almayı düşünüyorum oda wp 7,5 wp li cihaz kullanmak istiyorum fakat türkçe dil desteğide yapamassam ne yapayım ben o cihazı

- - - Eklendi - - -

bu cihazlarda güncelleme nasıl oluyor yani windows 7,5 -7,8-8 bunlar s60-s60v3-s60v5 gibi kategorilermi. cihaz müthiş ama her yerden kısıtlıyor arkadas yaw

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
nasıl bi işdir bu sybianı bıraktım wp cok yabancı geldi bana yarın samsung focus s almayı düşünüyorum oda wp 7,5 wp li cihaz kullanmak istiyorum fakat türkçe dil desteğide yapamassam ne yapayım ben o cihazı

- - - Eklendi - - -

bu cihazlarda güncelleme nasıl oluyor yani windows 7,5 -7,8-8 bunlar s60-s60v3-s60v5 gibi kategorilermi. cihaz müthiş ama her yerden kısıtlıyor arkadas yaw

Symbian Anna, Belle gibi.Fakat Wp8 çok köklü bir değişiklik olduğundan mevcut cihazlar bu güncellemeyi alamıyor.Wp'li uygun bir cihaz istiyorsan ya biraz daha bekleyip uygun fiyatlı Wp'lerin gelmesini bekleyeceksin ya da şimdiki cihazlardan birini alacaksın yapacak bir şey yok.

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
cok tesekkürler sağol

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

Symbian Anna, Belle gibi.Fakat Wp8 çok köklü bir değişiklik olduğundan mevcut cihazlar bu güncellemeyi alamıyor.Wp'li uygun bir cihaz istiyorsan ya biraz daha bekleyip uygun fiyatlı Wp'lerin gelmesini bekleyeceksin ya da şimdiki cihazlardan birini alacaksın yapacak bir şey yok.

Daha çok şöyle diyelim
wp7.5 wp7.8 s^3 ile Belle gibi.wp7x ile wp8 s60v5 ile S^3 gibi.

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi

Sen git sonra gel biz biraz düşünücez diyelim :D
telefonu alacağım kişi bi kaç aya kadar türkçe dil güncellemesinin türkiyey geleceğini söylüyor samsung focus 7.5 mango siz wp 8 li cihazlarda türkçe dil desteği olacağını söylüyorsunuz

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
telefonu alacağım kişi bi kaç aya kadar türkçe dil güncellemesinin türkiyey geleceğini söylüyor samsung focus 7.5 mango siz wp 8 li cihazlarda türkçe dil desteği olacağını söylüyorsunuz

Dediğim gibi WP8'de kesin Türkçe dil var.Wp7.5'te yok ama.Wp7.8'de ise gelip gelmeyeceği ile ilgili bir bilgi verilmiyor yani gelebilirde gelmeyebilirde.

amelihh

Üye
bende yarım yamalak ingilizceme güvenemediğim icin wp8 ları beklemeye basladım. insallah uygun fiyatlı büyük ekranlı bi model olur

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bende yarım yamalak ingilizceme güvenemediğim icin wp8 ları beklemeye basladım. insallah uygun fiyatlı büyük ekranlı bi model olur

yarim yamalak ingilizce bu telefonu kullanmak icin fazla bile gelir ama wp8leri beklemen senin icin daha hayirli olmuş. :oke:
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt