Samsun wave Opera 6.0 (Güzel)

Sponsorlu Bağlantılar

tesadüf05

tesadüf05

Üye
    Konu Sahibi
Samsun wave Opera 6.0 (Güzel)
Arkadaşlar telefonunuzdan m.opera.com a girip opera 6.0 ı indirin oyunlar bölümüne yüklüyo.

Oyunlar bölümüne girin operayı açmadan ... Üç noktaya tıklayın sanal tuş takımınu kullana girin ve operanın işaretini kaldırın aynı yerden ekrana uyarlayı seçin operanın işaretini kaldırın ve kullanıma hazır baya estetik olmuş.

• Beğen
Tepkiler: Demirspor aski, besttepe, malkomik ve 1 kişi daha

ckurugollu

Üye
desteklenmeyen içerik yazıyo indirilemiyo !!

• Beğen
Tepkiler: malkomik

dencity

Üye
flash destegi konusunda nasıl dostum deneyebildinmi ?

akdenizx

akdenizx

Üye
Samsung için opera'nın olduğunu daha yeni duydum. Araştırmak gerekli. Tesekkurler :naughty:

mcmvep

Üye
sdfg r4r4r

mustapha2105

Üye
aynısını yaptım bende olmadı ücret falan diyor ????

• Beğen
Tepkiler: aliozturk90
Madmark88

Madmark88

Üye
çok kullanışlı bir browser dolphin out oldu benim için. İndirdim kullandım gayet stabil.

Greelan

Üye
Çok teşekkürler, browser çok hoş. Bende wave 525 var. Sanal tuş takımını kaldırma var ama "ekrana uyarla" seçeneği yoktu. Tuş akımını kaldırdıktan sonra uygulamayı açtım. Ücret falan sordu ama açtım kullanıyorum. Bi sorun ya da harcama teşkil eder mi?

TheMax

TheMax

Üye
Çok teşekkürler, browser çok hoş. Bende wave 525 var. Sanal tuş takımını kaldırma var ama "ekrana uyarla" seçeneği yoktu. Tuş akımını kaldırdıktan sonra uygulamayı açtım. Ücret falan sordu ama açtım kullanıyorum. Bi sorun ya da harcama teşkil eder mi?
o ücret sormasının sebebi operanın paralı olması değil. eğer internete girerseniz hattınızdan ücret kesilebilir diye uyarıyor. ama wifi ile bağlanıyorsanız yada aylık internet paketiniz varsa zaten ücret kesilmez :) yani sadece aman kontörlere dikkat diye uyarıyor :)

babay22

babay22

Üye
taşakkürler

limitsizim

limitsizim

Üye
Opera 6 yi 5800 im varken kullanıyordum onda resetlenmeye neden oluyordu cihazda harika bir program wave 2 de sorunsuz çalışıyordur işallah indirip deneyeceğim tşk.

TurkuazNG

Üye
teşekkürler

halil190

Üye
Çok teşekkür ederim işime yaradı birde facebooktaki videolar için flash desteği olsa tadından yenmezmiş

cografik

cografik

Üye
6.1 olmuş versiyon..teşekkürler güzel paylaşım

bolags

Üye
şu samsung u niye herkes samsun diye yazıyor :)

caglet

caglet

Üye
Sanal klavye yine kötü duruyor.. Teşekkürler ..

positive+

Üye
teşekkürler!:D

selcuk005

Üye
bu programı menü bölümüne taşıyamazmıyız oyunlardan

Üst Alt