Samsug'dan mükemmel bir Plazma

Sponsorlu Bağlantılar

obgz

Üye
    Konu Sahibi
Samsug'dan mükemmel bir Plazma
SAMSUNG PS50B650 PLAZMA TV

EKRAN GENİŞLİĞİ: 50" Ekran Genişliği
PARLAKLIK: -
ÇÖZÜNÜRLÜK: 1920x1080 Çözünürlük- HD-
KONTRAST: Mega Kontrast
DİNAMİK KONTRAST: 3.000.000:1 Dinamik Kontrast

Internet@TV
USB den DIVX desteği
100 Hz Motion Plus

Arkadaşalr uzun zamandır bu Plazmayı inceliyorum sizlerinde görüşlerini bekliyorum şimdiden teşekkürler...

dr.elektro

dr.elektro

Üye
Ben bu modellerin ödül aldığını da duydum gerçekten büyük ekranda plazmaların üstünlüğü tartışılmaz boyutlarda özellikle maç izliyorsanız 0,001 ms tepkime süreleri olanüstü önemli ve kontrastın 1.000.000 ila 3.000.000 arası olması çok önemli bir durum. Ben bu ürünleri tavsiye ediyorum ist. bilişim Mecidiyeköy Showroom teşhirinde 3 model koymuşlar bunlar 50B550, 610 ve 679 serileri normal yayın görüntüsü var ve gerçekten çok başarılı bence görmeden almayın, Tavsiye olunur...:oke:

voltonero

Üye
ürün özelliklerine baktığımızda tipik samsung 100hz,usb film oynatma,mega kontrast,internet tv vs. yani her özellik var 50" bir tv için en doğru tercih plazma olacaktır bu modelde gayet uygun görünüyor memnun kalacağını düşünüyorum... şimdiden hayırlı olsun...

mbaros

Üye
samsung-panasonic-lg mi hangisi daha iyi sizce.bu kadar yorum yazmışınız ama sizce hangi marka daha iyi.

voltonero

Üye
özellilkeri ve fiyatıyla çok cazip. bu link fiyat konusunda size yardımcı olabilir.

tzt

Üye
ARKADAŞLAR BEN FARKINI VERİN 50B850 ALIN DERİM..İNCELEMEK İSTEYENLER İÇİN:

EKRAN GENİŞLİĞİ: 50 Ekran Genişliği
DİNAMİK KONTRAST: 2.000.000:1 Dinamik Kontrast

Internet@TV
USB den DIVX desteği
100 HZ EKRAN GENİŞLİĞİ: 50 Ekran Genişliği

Internet@TV
USB den DIVX desteği
100 HZ EKRAN GENİŞLİĞİ: 50 Ekran Genişliği

Internet@TV
USB den DIVX desteği
100 HZ

LADY_samuray

Üye
Evet tzt haklısın inceledim güzel plazma ama benim tercihim LED den yana oluyor 55" buldum büyüklük açısındanda benim için ideal 55b7020 fiyatıda o kadar uçuk değil açıkçası..

karakanat29

Üye
samsung 50b850 plazma tv uygun fiyatı ve kalitesi ile azımsanmayacak bir televizyon bu ürünü iyi tanıyalım. 50 Ekran Genişliği1920x1080 Çözünürlük- HD- Mega Kontrast 2.000.000:1 Dinamik Kontrast
Internet@TV USB den DIVX desteği 100 HZ.

teknolojixss

Üye
EVET BENCEDE BU ÜRÜN GERÇEKTEN ALINABİLECEK EN İYİ PLAZMA DİYABİLİRİM.2.000.000 :1 KONTRAST, HD,İNTERNET TV,USB DEN DİVX ÖZELLİĞİ MEVCUT OLAN Bİ CİHAZ,TASARIMI ÇOK ŞIK,EN UYGUN FİYAT İSTANBUL BİLİŞİMDE...

futbol123

futbol123

Üye
güzel bi tv ye benziyor

LADY_samuray

Üye
Plazmalara gelirsem ledlerle biraz uçtum herhalde daha arada lcd ler var ama son model ince tasarımıyla b850 plazma diye soruyorsanız bu ama ben hala ledlerde ısrarlıyım büyük inçlerde :D

karakanat29

Üye
Plazmanın devasa ismi Panasonıcten 50" Ekran Genişliğine sahip 1500 cd/m2 Parlaklık 1366x768 Çözünürlük HD READY 20.000:1 Kontrast 2.000.000:1 Dinamik Kontrast SD Card Okuyucu 100 Hz Double Scan G12 HD Toughpanel 2438 tl taksitli fiyatı ile çok iyi bir tercih... panasonic kalitesi...

Perfect!

Üye
Özellikleri çok iyi almaya değer bence...

voltonero

Üye
tavsiyem panasonıc g serisi olacaktır bakınız....

derya03

Üye
Samsung lcd deki başarısını plazmada da gösteriyo. bu tv a bakıldığında da bu açıkça görülmekte.

tzt

Üye
Benim de tercihim panasonıcten yana.Tabiki de tavsiyem de panasonıc plazmadan yana olacaktır..Performansı çok iyi G12 paneliuyle 40.000 kontrast oranıyla mutlaka incelenmesi gereken bir cihaz..

mc__fatih

mc__fatih

Üye
plazmalarda panasonic diyince önce durucak düşünecek sonra konuşacak. ben samsung plazmalrı gördüğümde benı düşündüren tek noktası bir önceki seride kullandıkları siyah panel. tamam renkler mükemmel oluyor ancak yansıma konusunda panasonıclerde bu sorun neredeyse kalmadı : ama multi özelleiklerikonusunda samsung çok iyi bir cihaz konuda tartışılmaz

Üst Alt