Şampiyonlar Ligi Grup Kuraları Çekildi

• 28 Ağustos 2014
  • 1051 Okunma
  • 44 Cevap

1. A Grubu
    Atletico de Madrid
    Juventus
    Olympiacos FC
    Malmö FF

B Grubu
    Real Madrid
    Basel
    Liverpool
    Ludogorets Razgrad

C Grubu
    Benfica
    Zenit St. Petersburg
    Bayer 04 Leverkusen
    AS Monaco

D Grubu
    Arsenal
    Borussia Dortmund
    Galatasaray
    RSC Anderlecht

E Grubu
    Bayern Münih
    Manchester City
    CSKA Moskova
    AS Roma

F Grubu
    Barcelona
    Paris Saint-Germain
    Ajax Amsterdam
    APOEL

G Grubu
    Chelsea
    Schalke 04
    Sporting Lizbon
    Maribor

H Grubu
    Porto
    Shakhtar Donetsk
    Athletic Club Bilbao
    BATE Borisov

Yazan: Pikkaccu
    iPhone ile gönderdi
    TheDarkStar7 ve Serhan bunu beğendi.
  2. Hay ya dortmund arsenalli gruba düşdük, Arsenal'de Türkleri çekiyor 3.olalım Avrupa'ya gidelim kupayı kaldıralım. Avrupa ligi baya düşük bu sezon

iPad ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  3. Bence Galatasaray gruptan çıkamaz sağlam bir forvet gelmedikçe.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Ayrt0n Senna ve Serhan bunu beğendi.
  4. Eyvallah Arsenal Galatasaray :) ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Galatasaray'a Avrupa Ligi'nde başarılar dilerim :)

iPhone ile gönderdi
    B.A.R.O.N ve Serhan bunu beğendi.
  6. Bencede 3.olup kupayı KALDIRACAZ AL.de
    Ama forvet şart bu kadroyla hayal :(

iPad ile gönderdi
  7. Bu gs avrupa liginde çeyrek final görürse başarıdır

iPhone ile gönderdi
    Mad EagLe, -Börteçine- ve Serhan bunu beğendi.
  8. Avrupa ligine düşersek direk çeyrek finale düşcez zaten. Adam gibi bi forvet ve bek alsak hayal değil Avrupa ligi.

iPad ile gönderdi
    -India- bunu beğendi.
  9. e grubu ölüm grubu
    h grubu what the f*** is going on
    d grubu lewasız dortmund bjkyi yenemeyen arsenal +kek anderlect

Mobil cihaz ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
  10. Hayır gruplardan sonraki aşamaya kalırsınız. Çeyrek finale gidene kadar 2 turu var.
    ---
    Milan sempatizanı olarak Serie A'yı takip ettim ve Lewa'nın yerine alınan Immobile çok başarılı bir forvet. Anderlecht gibi ekol bir kulübe keke demek çok büyük bir hata olur. Ayrıca Belçika futbolu yükselişte.

iPhone ile gönderdi
  11. Juventus ne çabuk unutuldu.Biz Galatasarayız.Boğulacaksak büyük sularda boğulalım.Türkün gücünü göster Cimbom ! Yolun açık olsun inşallah

Mobil cihaz ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
  12. Fransız sermayesi Galatasaray, Türk gücünü göstermese de olur. Biz Karabük ve Trabzon'la gurur duyarız. Yaşasın Şehir Takımları !

iPhone ile gönderdi
  13. Doğma büyüme Galatasaraylıyım.Böyle beylik laflara gerek yok.Konyalıyım ve gidip passolig imi aldım.Torku Konyaspor gönlümde Galatasaray kadar yeri var.Avrupada ayrım yapmam,Dün Beşiktaşlıydım üzüldüm bugün Trabzonlu olurum.Türkün Türk'ten başka dostu yok.Size göre Fransız olsun bana göre yolu,yüreği,bahtı herşeyi Türkler için yolu açık olsun Galatasarayımın !

Mobil cihaz ile gönderdi
    -Börteçine- bunu beğendi.
  14. Delikanlı adam tek takım tutar, o da kimliğinde yazar.

iPhone ile gönderdi
  15. Delikanlılık tek takım tutmak değil koçum tartışmaya gerek yok.İstediğin takıma destek verebilirsin kimsenin umrunda olmaz.Kendi milletimden olan her takıma gerektiği yerde desteğimi veririm o kadar.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. O zaman Galatasaraya da gerektiği yerde desteğini ver. Mesela sadece Avrupa'da. Ama olmaz demi kupa kazanmayan hatta belki küme düşecek olan şehrinin takımını tutarsan ezik hissedersin. Futbol sevginiz sadece başarıya bağlı.

iPhone ile gönderdi
  17. Başkalarına karışmasana sen. herkes istediğini tutar bu kadar basit. ben Trabzonsporluyum ama kimlik söke

Mobil cihaz ile gönderdi
    Ali Kurtaran ve Serhan bunu beğendi.
  18. Buraya yazarken zaten Galatasaray'a Avrupa'da destek içerikli yazdım.Sen gelip başka bir yere çektin.Merak etme ben Kombassan Konyaspor kende Torku Konyaspor kende Küme'den düşerken Atatürk Stadyumu'nu dolduran Nalçacılar taraftar grubu içinde stadyumdaydım.Küme düştü diye ezilmedik Can'ın sağolsun Konyam dedik.Sen konuyu alakasız yere çekme.Gereken her durumda Avrupa'da Türk takımı bizi temsil eder her renk Kırmızı Beyazdır.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
  19. Biz Galatasarayız diye sahiplendin arkadaş. Biz Türkiyeyiz deseydin o zaman.
    ---
    Kuzenlerim İstanbul doğumlu. Önemli olan kütük.

iPhone ile gönderdi
    -Börteçine- bunu beğendi.
  20. Sadece mesaj yazmak için yazma koçum,Biz Galatasarayız.Arsenal değil babası gelsin Türkün gücüdür inancıdır herşey.Konuyu daha fazla dağıtma.Galatasarayıma Şampiyonlar liginde yürekten başarılar !

Mobil cihaz ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
Yüklüyor...
17/10/2018 - 16:54