salihyet röportaj

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
salihyet röportaj

ForumStar Salih Röportajı
1.önce kendinizden bahsedin...
ForumStar Salih, 1991 Ankara doğumluyum.. Teknolojiyle iç içe büyüdüm, Sıkı bir Fenerbahçe
Taraftarıyım, senin gibi sagopa kajmeri çok severim J hayatım zorluklarla geçsede bunu foruma hiç yansıtmadım, forumada eğlence olsun diye üye olmuştum, ama iyiki de olmuşum..
Süper hayatımın yarısından biraz azını yazdım :D bakalım daha ne kadar gider böyle.. J

2.hayatta en çok sevdiğiniz kişi
Kardeşlerim, annem-babam, dedem :D bu üçlemedir benim için.. ayrıca forumda ; abin, nazy, van_hoijdonk üçlemesinin de yeri çok ayrıdır benim için..

3.en sevdiğiniz renk nedir?
Turkuaz..

4.forumda admin olsanız ilk yapacağınız şey nedir.?
Nazy’nin -ni ve e-mailini değiştirirdim :D şaka şaka , ilk yapacağım şey kendime rütbe verirdim heralde , forumstar rütbesi yapardım, masus bmp kaydedip 5 mb yer kaplatırdım :ehe maksat gıcıklık olsun :D

5.en sevdiğiniz spor hangisidir.?
Yüzme ve body, futbol’u söylemesem bile olur :ehe furbol sevilmezmi J

6.hayatta bir kişinin yerine geçme imkanınız olsaydı kimin yerine geçerdiniz.
Dedem’in yerine geçmek isterdim J o benim idolümdür :P

7.en nefret ettiğiniz laf.
“Bi gören olur fln” ; hayatımda en nefret ettiğim laf budur sanırım :ehe

8. son sözü alalım...
Maxi kokulu çaydan için, diyet maxi çikületası yiyin :ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
ne desem bilemedim :ehe takılın kafanı<a göre :)

canturgay

canturgay

Üye
:nono:gözlüksüz fotoğraaf koymuşsun yakıştıramadımm...:ehe
son sözde ki reklam kokan hareketlerde dikkatlerden kaçmadıı....:P: :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Çok daha güzel olabilirmiş sanki... :)

Salihyet

Salihyet

Üye
be cool fatihcim, preatör haklı, kategori açıldığı zmn böyle kısa olmayacak bundan sonra ki röportajlar.. ;) emin olabilirsinz

xkadir61

xkadir61

Üye
Güzel olmus. Ama daha güzelde olabilirmis sanki.Cep'ten girdigim icin resimleri göremiyorum. Umarim yakişikli çikmişsindir.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
elimden bu kadar geldi daha iyisini yapabilirsen sende bir röportaj yap:oke:

Salih beni halı saha maçınıza çağırmıştı, ama futbolda iyi olmadığımı bildiğim için gitmedim! Ben bir şey yapacaksam en iyisini yapmaya çalışırım, en iyisini yapamayacaksam hiç yapmam! Ve eğer o gün maça gelseydim beni eleştirme hakkınız olurdu elbette ki!

Burada tüm üyelerin gözünün önüne bir paylaşım sunuyorsak, bunun en iyisi, en iyilerinden biri olduğuna bir inancımız olması gerekir! Ancak bu şekilde paylaşımlarda kaliteyi arttırabiliriz! Tabii bu benim düşüncem, katılmayabilirsiniz...

Beni lütfen yanlış anlama saygıdeğer forumdaşım! Ama ben beğenmediğim paylaşıma kimseyi kırmamak adına "iyi" dersem bu foruma yaptığım bir kötülük olur! Buraya konu açarak iyi-kötü tüm eleştirilerin karşısına kendini koymuş oluyorsun! Ben de daha iyi olabileceğine ilişkin bir düşüncemi paylaştım zira görebildiğim kadarıyla Salihyet'te iyi bir malzeme var! İyi kullanılırsa ortaya çok güzel bir paylaşım çıkabilir! Salihyet bir yumurtaysa ondan normal bir omlet de yapabilirsin muhteşem bir kek de!..(Teşbihte hata olmazmış Salihcim kusura bakma aklıma ilk bu geldi :kop: )

Salihyet

Salihyet

Üye
Ya biz hal saha buluşmasında futbola hiç bakmadık ki :) grafix'in kornerlerini örnek verebilirim..
her buluşmada maksat muhabbettir ;) forumda da kaliteyi arttıracağız fakat fatih daha küçük, yakında büyüyüp olgunlaşacak ;)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Kesinlikle katılıyorum Salih'cim! Ve bu uzun yolda biz de ona ağabeyleri olarak elimizden geldiğince ışık tutacağız :)

toprakumit

toprakumit

Üye
Ellerinize sağlık hem yazanın hem söyleyenin :ok2:

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
ben biraz basit yaptığımı düşünüyorum.

oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
teşbıh 10 numara yımırta :kop::kop::kop::kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...