Salih nerdesin ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
Salih nerdesin ?
Salih nerdesin 2 gündür yoksun benimle bi röportaj yapta henry'nin ben olmadığımı kanıtlayayım ya bana öyle sorular sor ki anlaşılsın artık ben olmadığım.

Salihyet

Salihyet

Üye
senin henry olmadığnı biliorm, olman mümkün değil kanımca.. aramızda kalıcılığın devamlı gibi görünüyor, aklıma ilginç sorular gelince yaparım tabiki :)

--------------- Ekleme ---------------

HENRY DEĞİLSİN :) :p: İÇİNİ RAHAT TUT ;)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
zaten olsaydın çoooktan banlanmıştın henry yi çok iyi sezen bi admin var :ehe:ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
:P şu smileyi yenilmeşsiniz , allah razı olsun :ehe
---
seninle de röportaj yapmayı çok isterim ;) forumumzda görmek istediğim birisin, sabırlı ol ki sorular çok saçma gelir yoksa :P

Pure Life

Pure Life

Üye
neden gıdıyorum diye topic actın ölümcül hastalıgın ne

sırf bunun için henry olmanı okadar çok isterım ki

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
gidiyorum ama hastalığım ölümcül değil konuyu kardeşim açtı ben kilitlettim.yazılanlar doğru ama ölümcül kısmını sildim zaten

ölümcül değil tehlikeli

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Zaten inanmamıştım:)

Salihyet

Salihyet

Üye
DiaBLoS™;990224' Alıntı:
Zaten inanmamıştım:)
hernry olduğuna mı ?

---

bence pırıl pırıl bi üyemizdir kendisi, kaybedilsin istemem kesinlikle ;) umarım sağlığına kavuşur, ben biraz dinledim ve gözlerim doldu gerçekten çok üzüldüm, inşallah iyileşir ve sitede uzun yıllar sohbet ederiz :) istanbul buluşmalarına da bekleriz ;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hayır ölümcül hastalık olduğuna inanmadım....Konuyu da kardeşi açmış zaten :)

saygıLar

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
hanry değil...ben hanry le msn de görüşüyorum...face üyelik yaptığında ilk benim haberim oluyor...
hatta seni sordum...kızdı benim adımı mı kullanıyor diye....ben olmadığını biliyorum

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
:) Fake üyelikler diye konu açalım o zaman henry üyelik aldığı zaman sen direk o konuya yaz ablacım olur mu :D

saygıLar

Salihyet

Salihyet

Üye
yöneticiler gerekeni yapıyor zaten ;) hastalığına inanmamış olabilirsin ama kalbi olan her insan böyle bir durumda şifa dileklerini iletmelidir..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
1.Espri anlamında söyledim ;) Sonundaki smileylere dikkat edelim.

2.Zaten geçmiş olsun demiştim;)

saygıLar

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
o ne biçim geçmiş olsun öyle önce lafını söylemişsin sonra geçmiş olsun demişsin

Pure Life

Pure Life

Üye
ugurcan buna ne kadar devam edeceksin

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
tamam bitti tamam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt