sakın bu yanlışı yapmayın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
buketcik

buketcik

Üye
bende bilmek isterim .meraklandım kız valla şimdi ne oluyor bakimmm:ehe

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
Usta Facedeki Küfürden Hocaya Ne Oluyo Ya :hmmm:hmmm:hmmm
abicim bide ohocaların birine bile etmedim 23nisanda bayraqmyerinde adam yan ımda çoktandır görüşemiyoz dedi bende videoda söyledim onlara ne oluyo vay arkadaş bide özürdileyecekmişim hocaların odasında bizi çekiştiriyolar hep:angry:

paradox07

paradox07

Üye
Bizim okulda da facebookta müdürü sevmeyenler grubu kurulmuştu,müdürün oğlu da bizim okulda,oğlu bunu görmüş ertesi gün konuşma yaparken grubun kurucusunu ve üyelerden bazılarını rezil etmek için konuşma yaptığı yere çağırıp beni neden sevmiyosunuz demişti bi kıza.kız da hocam sizi sevmek zorunda değiliz demişti bütün okulun önünde adam mort oldu birden:)zaten müdür de sevilecek biri değildi

pelın_

bende bı anımı paylasıyım ozamn bende mezun oldugum okula tekrar ogretmen olarak goreve basladım ılk gun benım derslerıme gıren hocamla derse gırdım ve okadar farklıymıskı bu taraftan bakmak ınanın bızım yaptıgımız o masumca hatalar gorunmuyo sanıyoruz ama ole kabak gıbı ortada ve ben dersten cıktıgımda hocamdan ozur dıledım utanım kendımden:D OYUZDEN HIÇBIŞIY GORUNDUGU GIBI DIYILMIS

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
evet biz kızlara sıranın altındanel ahreketi çekiyoduk hoca fgörmüş kankamın babasına kızlara öyle yapmasınlar demiş :naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt