Sahte S2 nasıl anlaşılır ?

 • 5 Ağustos 2014
 • 1353 Okunma
 • 7 Cevap

 1. Merhaba , bir kaç sorum olacaktı internette biraz araştırma yaptı fakat tatmin edici cevaplar bulamadım , bulsam bile 2012 yılında cevaplanmış ve eski , yani şu anki çin malı telefonlar neredeyse anlaşılmayacak kadar aynı yapılmış. yardımınıza ihtiyacım var :(

  1- internette 500 liraya sıfır S2 buldum , adam yurt dışından getirtmiş o yuzden bu kadar ucuzmuş , istediğiniz telefoncuya götürün ondan sonra satın alın gibi şeyler söylüyor fu ll kutulu verecekmiş , bende ilk defa s2 alacagımdan dolayı orjinali ile çakması arasında ki farklarını bilmiyorum .

  2- farz edelim telefon orjinal çıktı bende kullanmadıgım bir 5800 var onun imei'sini atabilir miyim ? atabiliyorsak nasıl ?

  not: ilk soru benim için daha önemli mümkün olan her türlü yöntemi söylerseniz çok sevinirim . benim bildiklerim ;
  - Telefonun arkasında ki yapıştırılmış olan imei
  -kamerasının çözünürlüğü
  -antutu benchmark testi ( kaç puan almalı onu bilmiyorum )
   


  Yazan: koxpstop33
 2. Kayıtlı mı
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 3. daha telefonu almadım ama adam yurt içi kayıtlı diyor büyük ihtimal de eski bir telefonun imei adresini atmıştır ben onu kendi 5800 telefonum la değiştircem
  ---
  Cevap bekliyorum ona göre alacağım Güncel (:
   
 4. skoru " 6173" yazıyor , peki sahte olup olmadıgını nasıl anlayacağım ? malum şimdiki teknolojide adamlar nerdeyse orjinalden daha iyi telefon yapıyorlar :dry::dry::dry::dry::dry:
   
 5. Şu an piyasada spot satılan 'I9100' Modelli Galaxy SII lerin tamamı toplama cihazdır.ve almanızı kesinlikle önermiyorum.Samsung firması üretimini durdurdu 1 yıldır bu modelin.Onun yerine Galaxy SII Plus (I9105)Modeli var.Bunun birebir spotu bulunmaktadır 500-550 TL arası.Fakat en başta belirttiğim modelden ufak tefek noksanlıkları vardır.(Ram hızı ve grafik kabiliyeti).
  ben bir hafta aradım SII hatta aldım geri verdim.Onun yerine KVK lı S4 mini aldım mecburiyetten..
   
 6. aynn s2 alma ama özelliklerine işlemcisini filan göstersen programlar var onlara bak nette yazan işlemciyle aynıysa tmmdır
   
 7. hepinize teşekkür ederim yurt dısından bi tanıdıgımdan s3 mini aldım şimdilik bir sıkıntı yok 60 gün sonra kapanmasından başka :)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 18:11