Haber Sahte İphone 6 incelemesi Türkçe

Konu Sahibi
Sahte İphone 6 incelemesi Türkçe
Öncelikle Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Tepkiler: DarkredBlue61

0MG90

Üye
Bu adamı kim izliyor bu kadar şaştım
Konuşmasında hayır yok

Konu Sahibi
Bu adamı kim izliyor bu kadar şaştım
Konuşmasında hayır yok

Biraz kötü konuşuyor ama videoları sahte telefon alınmasın diye yapıyor

Bir videosunda Flash tv den aldığı tablet ile melemen yapıyordu

Teknolojiye atarlanan adam bu, çoğu incelemesi küfürlü ayrıca eline geçen herşeyin içine ediyor :kiskis:

Tepkiler: KinG CrazY

SHS

Üye
Komik olmaya çalışmış

"Be Vijdansız Nokia Kulaklığı Niye Koyarsin" Video Güzelmiş Ama Cidden kopardi Beni a.gmaesşktnfvsxgn Drop testleri Ne Öyle Adamla Oyun OYnuyolar Allah'ımya Film Resmen

Sucrofe

Üye
Bu adamın kafasından ben de istiyorum ya.

Tepkiler: DarkredBlue61

UpOneTR

Üye
Burdan TAA'ya Saygılar !

meg1ddo

Üye
teknolojiye atarlanan adam. kendine has değişik üslubuyla teknolojik gelişmeleri farklı bir bakış açısıyla mizahi bir şekilde aktarmaya çalışır, sosyal platformlarda binlerce takipçisi beğeneni vardır, bu adamı daha yeni tanıyanlara şaşırdım biraz, özellikle telefon incelemeleriyle en azından bu forumun üyelerinin kesin tanıdığını düşünüyordum

Tarzı olayı güzel de adamın teknoloji hakkında fazla bilgisi yok en basitinden devamlı üzerinde durduğu cortex-a9 un işlemci değil işlemci mimarisi olduğunu bilmiyor + power vr gibi yıllardır kullanılan grafik birimini de daha önce birkaç cihazda gördüm bilmiyorum diye geçti.Yine de incelemeye farklı eğlenceli bir ekstra getirmiş güzel de olmuş

UpOneTR

Üye
Bende öyle sanıyordum dum ama demekki forumdakiler öyle pekde telefonlarla incelemelerle ilgilenmiyor

Youtube da inceleme izleyen birisi illaki webteknonun incelemelerine rastlardı
Keske maxicepde inceleme yapsa sa sa

UpOneTR

Üye
Zaten bunu inceleyenlerin maksadı cihazı tanımak değil de sadece eğlenmek için izliyor

UpOneTR

Üye
Bu arada TAA'nın gerçek adı Ekin kollama'dır

sLeepLe

Üye
bu T.A.A bide Game of tuvalets var oda güzel tuvalette oyun tanıtıyo bence incelemeleriyle güldürüyo ve değişik yolla bişeyleri göstermeye çalışıyo

Aslında inceleme yapmıyor.Eğlence katıyor bol bol.Web tekno tv.Başarılı

Tepkiler: sLeepLe