sahte imei cihazların efs klasörü yedekleme

Sponsorlu Bağlantılar

dj fırat

dj fırat

Üye
    Konu Sahibi
sahte imei cihazların efs klasörü yedekleme
arkadaşlar bir sorum olacak bende bi tane galaxy ace var S5830 ama buna başka bir cihazın imeisi atılmış ve android 2.2.1 sürümü ana bant sürümü de S5830JXKC1 telefon çok kasıyor 10 dkda bir ana sayfa yanıt vermiyor uyarısı veriyo ben buna custom rom atmayı düşünüyorum ama imei gidecek bunda bilgim var ben tele rom atmadan efs klasörünü yedekleyip güncelleme sonrası tekrar atarsam şebeke sorunu baş gösterir mi :hmmm bazı araştırmalarımda S5830un efs klasörü boş gösteriyomuş o da var :vur

Cann Karyağdı

Cann Karyağdı

Üye
Sakın Romlama!
Cihazın sahte. Yani bi IMEI uydurmuşlar IMEI numarası 2 güne kapanır.(mecazi olarak.) Romlamaya kalkma. Telefon Çöküyor ve 50 TL masrafı oluyor. Ben derim ki deneme bile. Bende de gio vardı sonradan anladım ki cihaz sahteymiş.

dj fırat

dj fırat

Üye
    Konu Sahibi
efs klasöründe .Imei dosyası var bunun yedeklenmesi imeisini geri getirir mi

eğer öle bişe olmuyosa bi tanıdığım var teknosadan alınma yurtiçi kayıtlı galaxy acesi var ama dokunmatik ekranı yok diğerleri sağlam duruyo sana 80 TLye satym diyo onu alacam 80 lirayı bayılacam bendeki acenin sağlam ekranını ona takacam öle olacak telefoncular da 20 tl takma parası isteyecek toplam 100 tlye bana patlayacak hangisi daha makbul efs kasörü yedekleme mi 100 tl mi
:naughty:

kapakli511

kapakli511

Üye
google playdeki galaxy toolbox la imeini yedekle romdan sonra tekrar kur ancak telefonun rootlu değilse yedekleyemessin

dj fırat

dj fırat

Üye
    Konu Sahibi
z4root diye bi program buldum onunla root yaparsam ımei silinir mi ?

strange_63

Üye
z4root diye bi program buldum onunla root yaparsam ımei silinir mi ?

ayni sorun benim telde var benimde galaxy ace kasma donma hersey oluyor imeisi baska bi telefonun.. Telefon sahte normalde 800 mhz iken benim cihaz 600 mhz root ve costum rom yükledim imei silinmedi..Bide acenin efs klasoru olmadigi icin Galaxy toolbox bi ise yaramiyor..benimd sana bi sorum olacak senin telin 3g si cekiyo mu..

dj fırat

dj fırat

Üye
    Konu Sahibi
ayni sorun benim telde var benimde galaxy ace kasma donma hersey oluyor imeisi baska bi telefonun.. Telefon sahte normalde 800 mhz iken benim cihaz 600 mhz root ve costum rom yükledim imei silinmedi..Bide acenin efs klasoru olmadigi icin Galaxy toolbox bi ise yaramiyor..benimd sana bi sorum olacak senin telin 3g si cekiyo mu..
çekiyo tbiki imeisini aldığım telin 3gsi yoktu bakalım kapanacak mı :ehe

strange_63

Üye

çekiyo tbiki imeisini aldığım telin 3gsi yoktu bakalım kapanacak mı :ehe

Benim cekmiyo sorun ne olabilir acaba İmeiden olamaz telin 3g si var ama cekmiyor delirecem..bide 600 mhz galaxy mini islemcisi gibi yapmislar hatta daha kötü..overclocklu bi rom yüklemek istiyorum ama onuda bulamiyorum..Benim Eski acenin Anakarti Yandi Bundada Bu sorun var hic sansm yok tel yönünden..:(

Üst Alt