Sahadan mobil uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

ay_han

Üye
avea ya ücretsizmi bilmiyorum ama turkcell bi harika

gaffurchar

gaffurchar

Üye
kontör tuzağı beyler kullanmayın gprs ücreti olarak 2 kontör gidiyor

sanerim

Üye
selam,
yurtdışında yaşıyorum da programı indiremedim. indirenler buradan paylaşabilir mi?. teşekkürler..

SahadanMobil

SahadanMobil

Üye
Sitesinde herşey ücretsiz yazıyor üstelik uyumlu telefonlar listesinde 6120 var,iyi güzel bişeye benziyor da Symbian S60 Nokia 6120 de uyumlu değil uyarısı veriyor yükliyemedim.

Merhaba Nokia 6120'de uygulamayı kullanabilirsiniz.

--------------- Ekleme ---------------

arkadşım ben indirdir arada-sırada 2 şer kontört gidiyo acaba türkcell wap mı seçileck

ayrıca nereden seçilyo türkcell wap
bi yardım etsen

Cihaz size erişim noktası seçtirmiyorsa Bağlantı yapılandırması üzerinden ayarlayabilirsiniz.

kontör tuzağı beyler kullanmayın gprs ücreti olarak 2 kontör gidiyor

Eğer kontör alındığını düşünüyorsanız Turkcell İletişim Merkezini arayıp incele başlatınız ve iade talebinizi iletiniz.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
deneyelim, teşekkürler konu için

gaffurchar

gaffurchar

Üye
Merhaba Nokia 6120'de uygulamayı kullanabilirsiniz.

Cihaz size erişim noktası seçtirmiyorsa Bağlantı yapılandırması üzerinden ayarlayabilirsiniz.

Eğer kontör alındığını düşünüyorsanız Turkcell İletişim Merkezini arayıp incele başlatınız ve iade talebinizi iletiniz.

extra ayar mı varr ki program için? 20 kontörüm gitti daha ne olsun:@

daha az önce denedim kontör gidiyor 2 kontör :( yha kullanıpta gitmeyen var mı?

SahadanMobil

SahadanMobil

Üye
Servis ücretsizdir, eğer kontörünüz düşüyorsa yapmanız gereken Turkcell İletişim Merkezini aramak ve iade talebinde bulunmaktır.

İnceleme yapıldıktan sonra iade işlemi yapılacaktır.

Eğer talebiniz haklı bir neden gösterilmeden kabul edilmez ise bize ulaşın.

Sizin hattınızdan kontör alındığında tüm hatlardan alınıyor anlamına gelmiyor.

Cep telefonunuz ile Uygulama Dükkanı üzerinden bağlantı kurduğunuzu ve kontör alındığını bildirin.

Sorununuzu "programa girdim", "siteyi açtım" şeklinde anlatmayın, karışıklık olmasın.

Bilginize.

extra ayar mı varr ki program için? 20 kontörüm gitti daha ne olsun:@

Evet sizden kontör alındığı herkezden alındığı anlamına gelmiyor, erişim noktasını değiştirmeyi deneyebilir misiniz ? Wap ise Internet erişim noktasını ayarlayınız.

caddy23

caddy23

Üye
ya benim 3500 classic telefonum var ayarlarınıda kaç defa yaptım ama hep girerken önce paket veriye abone olun diyor. ya ltfn yardım etsin biri buna çözüm bulsun:(

SahadanMobil

SahadanMobil

Üye
ya benim 3500 classic telefonum var ayarlarınıda kaç defa yaptım ama hep girerken önce paket veriye abone olun diyor. ya ltfn yardım etsin biri buna çözüm bulsun:(

Wap üzerinden yüklerken sorun olmadı ama programda bağlantı kurmak istediğinizde hata alıyorsanız, önce telefonun bağlantı ayalarını kontrol ediniz. Turkcell WAP veya INTERNET seçili olacak. Yoksa 2222'ye wap yazıp mesaj gönderiniz. Eğer abonelik ile ilgili bir sorun varsa Turkcell'i arayın veya iletişim merkezine giderek kontrol ettirin.

burak175

Üye
çok saol gerçekten işey yaradı bendende girince kontör gidiyodu ama baglantıyı internet veya turkcell wap olarak ayarlayınca sorun halloldu

bluebull99

Üye
programı tam açıyorum top dönüyo ve bi süre sora donuyo neden acaba:bilmem:

hakanbektas

Üye
bende dünyanın kontörü gidiyor ne yaptımsa gidiyor çağre bulamadım buna

amg_

amg_

Üye
Merhaba,

N95 telefonuma yüklerken hata veriyor. Yükleme bitmesine yakın yükleme çubuğu ilerlemiyor ve yüklenemiyor hatası veriyor.

Bu hata neden kaynaklanıyor olabilir? :agla

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Program s60 v2 telefonların birçoğunda hata verirken s60v3 telefonların çoğunda çalışıyor. Ama grafik olarak (bana göre) yetersiz.

amg_

amg_

Üye
Tekrar merhaba,

N95 telefonuma Sahadan ve Maçkolik Programlarını yükleyemiyorum

Sahadan'ı yüklerken belli bir süre sonra yüklemeyi kesiyor ve "yüklenemiyor" hatası veriyor.

Maçkolik'te ise "uygulama bu telefon modelini desteklememekte" diyor ve hata veriyor.

Ne yapmam lazım?

xaser1990

Üye
Selam. Bende Sony Ericsson W610i var. Sahadan programı normal bir şekilde açılıyor biraz bekleyince (10-15 saniye) maçların üzerine gelince çıkan çerçeve boş bir çerçeveye dönüşüyor. Yani yazılar kayboluyor sadece boş çerçeve kalıyor. Programı kapatıp tekrar açmak gerekiyor. Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

JuweLyn

JuweLyn

Üye
N82'de denedim.. Kesinlikle harika çalışıyor..
-30 Kontör var ve böyle oldugu halde çalışıyor..
Yükleme sorunu yaşayanlar ;
SAHADAN yaz , 2580'ye GÖNDER! İNternetten bedava sorunsuz yükle.
Açılırken şebeke olarak 'TURKCELL WAP'ı seçin kontörünüz falanda gitmez ..

Teşekkürler Sahadan , Maxicep :oke:

SahadanMobil

SahadanMobil

Üye
programı tam açıyorum top dönüyo ve bi süre sora donuyo neden acaba:bilmem:

Bağlantı ayarlarınızı kontrol ediniz.

bende dünyanın kontörü gidiyor ne yaptımsa gidiyor çağre bulamadım buna

Her telefonun ayarları farklı olduğu için marka-model bilmeden kesin birşey yazamıyorum ama mevcut bağlantı yapılandırmasını değiştiriniz örneğin; wap ayarlı ise internet erişim noktasını seçiniz.

Merhaba,

N95 telefonuma yüklerken hata veriyor. Yükleme bitmesine yakın yükleme çubuğu ilerlemiyor ve yüklenemiyor hatası veriyor.

Bu hata neden kaynaklanıyor olabilir? :agla

Telefon ile ilgili bir problem, hafıza kartı yerine dahili belleğe yüklemeyi deneyin.

Program s60 v2 telefonların birçoğunda hata verirken s60v3 telefonların çoğunda çalışıyor. Ama grafik olarak (bana göre) yetersiz.

Yeni sürüm için hem hafıza hem de görünüm açısından çalışmalar yapılmaktadır, kısa süre içinde hazır olacaktır.

Tekrar merhaba,

N95 telefonuma Sahadan ve Maçkolik Programlarını yükleyemiyorum

Sahadan'ı yüklerken belli bir süre sonra yüklemeyi kesiyor ve "yüklenemiyor" hatası veriyor.

Maçkolik'te ise "uygulama bu telefon modelini desteklememekte" diyor ve hata veriyor.

Ne yapmam lazım?

Yeni sürüm için hem hafıza hem de görünüm açısından çalışmalar yapılmaktadır, kısa süre içinde hazır olacaktır.

Baran999

Üye
Hocam merhaba Telefon 3220 Uygulamayı indiremiyorum dosya çok büyük diyor, Telefondaki tüm Uygulamaları Bellegi silmiş durumdayım ama Yinede inmiyor Çok büyük diyor. Bunun sebebi ne olabilir. UYgulama Hafızasında 1.1 Mb boş alan oldugu yazıyor. Uygulamada 164 Kb zannedersem yardımcı olurmusun? Bunu Pc Suite ile telefona aktaramazmıyız?

aso1920

Üye
java eklentisini nerden bulabilirim ?

Üst Alt