Sahada konuşurum!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Taktik idmanlarda kendinden emin görüntüsü ve adrese teslim paslarla dikkat çeken Sivok, hücumu çok seviyor.


NE SÖYLESEK BOŞ
Menajer Sinan Engin'in uzun süre izleyip kefil olarak aldırdığı Sivok, kısa sürede kendisini kanıtlayacağını söyledi. Çek oyuncu, "Şu anda ne söylesem boş. Herkesin futbol görüşü farklı. Ben sahada konuşmayı tercih ederim. Maçlar başlayınca nasıl bir oyuncu olduğumu göreceksiniz" dedi.

KENDİNDEN
EMİN
Rakip atakları durdurduktan sonra topu oyuna sokuşuyla da alkış alan Sivok, sık sık ileri çıkıyor. Hava toplarındaki üstünlüğü dışında ayağa adrese paslar atan ve sahayı derinlemesine kulanmasıyla Beşiktaş'ın en büyük kozu olacağını gösteren Sivok, "En az 7-8 gol atarım" diye konuşuyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

scarface006
Cevap
0
Görüntüleme
248
scarface006
scarface006
Cevap
0
Görüntüleme
387
scarface006
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt