Sağlık Raporu İçin Randevu Gerekli Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Sağlık Raporu İçin Randevu Gerekli Mi?
Ankara Numune Hastanesi'nden İşe Giriş(İşçi) Raporu alacağım. Bunun için hastaneye gitmeden önce randevu almam gerekiyor mu?

Son düzenleme:

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ozel hastanedende alabilirsin devlet hastaneleri daha pahalı oluyor ücret bakımından.

Devlet hastanesine gideceksen ravdevu gerekli

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa
SHS

SHS

Üye
randevu al tabii

• Beğen
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Devlet hastanesinden almam gerekli. Sadece 1 poliklinikten muayene olacağım. Yani muayene olacağım poliklinikten randevu alıp muayene sırasında sağlık raporu alacağımı söyleceğim ve ondan sonra heyete gönderileceğim, öyle mi?

SHS

SHS

Üye
Devlet hastanesinden almam gerekli. Sadece 1 poliklinikten muayene olacağım. Yani muayene olacağım poliklinikten randevu alıp muayene sırasında sağlık raporu alacağımı söyleceğim ve ondan sonra heyete gönderileceğim, öyle mi?

Evet aynen öyle

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

Niye devlet hastanesinden alıyorsun?
İş yerinin koyduğu bir şartmı?

• Beğen
SHS

SHS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa ve Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Niye devlet hastanesinden alıyorsun?
İş yerinin koyduğu bir şartmı?

İnşaat sektöründe özel bir şirkete vereceğim raporu. Şantiye hekimi denen beyfendi bin dereden su getirtdi bana, salı gününden beri işe giriş için uğraşıyorum. Durum bildiri raporu götürdüm kabul etmedi, 50₺ verip tek hekim raporu alıp götürdüm yine kabul etmedi heyet raporu getir diyor bu seferde. Ayrıca ben ofisten ayrıldıktan sonra şeflerime getirdiği belge sahteydi demiş ve bunu bana şef söyledi. Arkadaşlar düşünün kimlerle uğraşıyorum. Adam kaşeli imzalı barkodlu tarihli saatli sayılı tasdikli belgeyi sahtelikle suçladı.

Neyse ...

Peki randevu almasam poliklinik sekreterine söylesem veya direkt sağlık kuruluna uğrayıp durumu anlatsam olmaz mı?

Son düzenleme:
SHS

SHS

Üye
İnşaat sektöründe özel bir şirkete vereceğim raporu. Şantiye hekimi denen beyfendi bin dereden su getirtdi bana, salı gününden beri işe giriş için uğraşıyorum. Durum bildiri raporu götürdüm kabul etmedi, 50₺ verip tek hekim raporu alıp götürdüm yine kabul etmedi heyet raporu getir diyor bu seferde. Ayrıca ben ofisten ayrıldıktan sonra şeflerime getirdiği belge sahteydi demiş ve bunu bana şef söyledi. Arkadaşlar düşünün kimlerle uğraşıyorum. Adam kaşeli imzalı barkodlu tarihli saatli sayılı tasdikli belgeyi sahtelikle suçladı.

Neyse ...

Peki randevu almasam poliklinik sekreterine söylesem veya direkt sağlık kuruluna uğrayıp durumu anlatsam olmaz mı?

iyi sekretere denk gelirsen olabilir, erken gitmeye bak bence

• Beğen
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
İlginiz için teşekkür ederim. Yarın saat 10:45'e randevu aldım. Derdimi hastanede anlatıp gerekenler ne ise yapacağım. Yeniden teşekkür ediyor iyi forumlar diliyorum ...

• Beğen
Tepkiler: SHS
SHS

SHS

Üye
İlginiz için teşekkür ederim. Yarın saat 10:45'e randevu aldım. Derdimi hastanede anlatıp gerekenler ne ise yapacağım. Yeniden teşekkür ediyor iyi forumlar diliyorum ...

işin hayırlı olsun, iyi pazarlar

• Beğen

Üst Alt