Sadece fastboota giren telefon(bl kilitli)


ShellShoclk

Üye
    Konu Sahibi
Redmi s2 telefonum sadece fastboota giriyor (edlye sokulmuyor test point önceden oluyordu artık olmuyor ve edl kablosu da kullanamam telefonum sadece usb bir güç kaynağına bağlı iken çalışıyor çekince kapanıyor) ve clean and lock yapmışım rom atarken şimdi kurulum ekranında kalıyor ileri tuşuna basıyorum gitmiyor çünkü yazılımı yüklerken yarıda hata vermişti mi flash tool ile yardımcı olur musunuz?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt