saç uzaması

• 9 Ağustos 2014
  • 353 Okunma
  • 7 Cevap

1. bugün yeni bi berberde traş olayım dedim hayatımın hatasını yapmış gibi hissediyorum beni kelaynak gibi koydu şuraya bide zayıfım boynum falan + kulaklarda kepçelik var aşırı tipsiz bişey oldum saçımın uzamasını hızlandırmak istiyorum biraz araştırdım soğuk su diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum ama en azından 2 cm falan uzaması lazım 2 hafta içinde insan içine çıkmaya utanıyorum diyebilirim kür falan varsa lütfen yardımcı olun

Yazan: 05ender05
  2. Spreyler var onundisinda etkili bisey bilmiyorum :D

Nexus ile gönderdi
  3. bu spreyler ne kadar uzatıyor nerelerde satılıyor

4. Dostum bende bazı sebeplerden dolayı saçımı kazıttım bi hafta insan içine çıkmaya çekiniyorum
    Ama çekinecek bir şey yok etrafta o kadar çok insan var ki seni fark etmezler yaşın kaç bilmiyorum ama normal bi insanın da seni takacağını sanmam pek sorun etme bence

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. 17 yaşındayım eve geldim annem odana git bu ne hal sende hiç mi akıl yok saça bak dedi bana ki dersane başlayacak ygsye hazırlanıyorum öğretmenler arkadaşlarım tamamen alay konusu olurum ki bizim arkadaşlar tam bir acımasız

6. Ben yaptığımda 15 yaşımdaydım bence alışıyosun ve ilerde kendi haline gülerek eşlik edersin bir şey olmaz

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. ben de öyle hissediyorum ilk bir hafta yapacak bişey yok şimdi canavar gibi ama :ehe

8. Kim ne diyebilir abi takilmayin

Nexus ile gönderdi
Yüklüyor...
23/10/2018 - 08:14