saç uzaması

Sponsorlu Bağlantılar

05ender05

05ender05

Üye
    Konu Sahibi
saç uzaması
bugün yeni bi berberde traş olayım dedim hayatımın hatasını yapmış gibi hissediyorum beni kelaynak gibi koydu şuraya bide zayıfım boynum falan + kulaklarda kepçelik var aşırı tipsiz bişey oldum saçımın uzamasını hızlandırmak istiyorum biraz araştırdım soğuk su diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum ama en azından 2 cm falan uzaması lazım 2 hafta içinde insan içine çıkmaya utanıyorum diyebilirim kür falan varsa lütfen yardımcı olun

avast

avast

Üye
Spreyler var onundisinda etkili bisey bilmiyorum :D

05ender05

05ender05

Üye
    Konu Sahibi
bu spreyler ne kadar uzatıyor nerelerde satılıyor

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Dostum bende bazı sebeplerden dolayı saçımı kazıttım bi hafta insan içine çıkmaya çekiniyorum
Ama çekinecek bir şey yok etrafta o kadar çok insan var ki seni fark etmezler yaşın kaç bilmiyorum ama normal bi insanın da seni takacağını sanmam pek sorun etme bence

05ender05

05ender05

Üye
    Konu Sahibi
17 yaşındayım eve geldim annem odana git bu ne hal sende hiç mi akıl yok saça bak dedi bana ki dersane başlayacak ygsye hazırlanıyorum öğretmenler arkadaşlarım tamamen alay konusu olurum ki bizim arkadaşlar tam bir acımasız

UpOneTR

UpOneTR

Üye
17 yaşındayım eve geldim annem odana git bu ne hal sende hiç mi akıl yok saça bak dedi bana ki dersane başlayacak ygsye hazırlanıyorum öğretmenler arkadaşlarım tamamen alay konusu olurum ki bizim arkadaşlar tam bir acımasız
Ben yaptığımda 15 yaşımdaydım bence alışıyosun ve ilerde kendi haline gülerek eşlik edersin bir şey olmaz

MaxipmaN

Üye
ben de öyle hissediyorum ilk bir hafta yapacak bişey yok şimdi canavar gibi ama :ehe

avast

avast

Üye
Kim ne diyebilir abi takilmayin

Üst Alt