Saat başı kendini ıslatmazsa ölecek

• 8 Kasım 2010
  • 1020 Okunma
  • 21 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Milyonda bir görülen 'Ter bezi' hastalığına yakalanan Mehmet Şükrü Şeker 22 yıldır terlemiyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Şanlıurfa'da 22 yaşındaki Mehmet Şükrü Şeker, doğuştan ter bezleri olmadığı için ölümle burun buruna yaşıyor. Terlemediği için vücut ısısı sürekli yükselen ve evden çıkamayan Şeker avluda saat başı üzerine su dökerek vücut ısısını düşürmeye çalışıyor.
    Sıcak havada çalışamadığını ifade eden Mehmet Şükrü Şeker, &#8220;Üzerime su dökmeden duramıyorum. Yani susuz yaşayamıyorum. Bu hastalığın tıpta bir çaresi yokmuş ve milyonda bir görülüyormuş. Tedavi için birçok hastaneye gittim ama doktorlar bile hastalığımı görünce hayret etti. Çalıştığım zaman ateşim yükseliyor ve baygınlık geçiriyorum. Sinir sistemlerimde etkilendiği için sürekli bayılıyorum. Dışarıda sokakta gezerken çoğu kez bayılıyorumve gözümü hastanede açıyorum&#8221; diyor.
    BAŞBAKAN&#8217;DAN YARDIM TALEBİ
    Baba Müslüm Şeker ise yaşadıklarını şu sözlerle anlatıyor: &#8220;Oğlum doğuştan rahatsız ve ter bezleri yok. Çalışamadığı için onu devlet güvencesi altına almak istedim. Ancak bu hastalık Sağlık Kurulu kitapçığında olmadığı için çalışamaz raporu vermediler, sadece Yüzde 20 iş göremez raporu aldık. Sorunumuzu bakanlığa ileterek çözebileceğimizi söylediler. Sağlık Bakanlığı&#8217;na sorunumuzla ilgili mektup yazdık ancak bir sonuç alamadık.&#8221; BabaMüslüm Şeker Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı&#8217;ndan kendilerine yardım etmelerini istiyor.

Yazan: Necmati
    e1b1, Reşwan ve kol@j bunu beğendi.
  2. Allah dermansız bırakmasın kimseyi inşallah şifaa bulur

3. inş.

4. İnşallah Amin..

5. allah cc şifa versin inşallah

6. Amin..

7. allah yardımcısı ve acil şifacısı olsun en kısa sürede

8. amin.

9. yazık be .. hiçbir iş yapamaz..

10. ayy cok kotu ya Allah kmseye vermesin

11. Amin..

12. İlginç bir hastalık allah kimsenin başına vermesin

13. amin

14. :hmmm amn

15. allah şifa versin kimsye göstermesin inş..

16. Amin.

17. Çok kötü ya :(

18. ALLAH yardımcısı olsun

19. Amin..

20. ALLAH yardımcısı olsun ..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 22:01