s8500 Wave Kılıf+Ekran Temizleme Spreyi Öneri

• 9 Mayıs 2011
  • 3822 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar bana kaliteli bir deri kılıf ve ekran temizleme spreyi önerin s8500 Wave İçin.
    Şimdiden teşekkürler...

Yazan: cehili
  2. gözlük bezi :D speyde şaptop camlarına öze verilen spreylerden var iyi gdio :D

3. Orjinal buna uygun satılan yok mu :D

4. araştır vardr belki :D

5. T-shirtünü ekrana nazikçe bastırıp hafifçe ovalamak suretiyle Düzgün dairesel hareketler oluşturarak silebilirsin

kakk ve kmlglc bunu beğendi.
  6. :d:

7. Öyle yapıyorum da pek sağlıklı olmuyor.5800'ın var ekran spreyi ve bezi cillop gibi yapıyor aynısı bunun içinde vardır heralde.

8. gözlük temizleme bezleri iş görür bence kılıf olarak orijinal kılıfı güzel yanına birde ip geçirdim miss:naughty:

9. aynen gözlük bezi bayaa parlatıyo..:) telefonu komple siliyorum onla.. malum çok parmak izi kalıyo :ehe

10. Hele terliyken el acayip oluyor dokunmatiği zorlaşıyor telefonun :D

11. X-7

X-7
    Hocam şöyle derin bi nefes al sonra ekrana yavaşça "hoh" layı ver ardından gözlük bezi ile sil :ehe

12. benm orjinal kılıf 2 ayda fln pert oldu. Gelaskins den sipariş verdim geldi kapladım gayet güzel.
    Ekrana ise camsil ve selpak kullanıyorum cillop :d:

13. :d:

Orjinal kılıf çok dayanıklı değil zaten deri rubber kılıf düşünüyorum bende.

14. gozlukculere gözlükler ıcın sprey var beles verıyorlar aynı amac ıcın yapılmıs onunla sılıyorum ben ve gozluk bezıyle sonuc mukemmel kasmaya gerek yok...

15. öneriler süper:d::d::d::d::d:

16. arkadaş hiç bişi kullanma gözlük bezi yeter ekranı cam olduğundan bazı spreyler solduruyo zamanla tavsiyem bu

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 02:59