s8500 Wave Kılıf+Ekran Temizleme Spreyi Öneri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
s8500 Wave Kılıf+Ekran Temizleme Spreyi Öneri
Arkadaşlar bana kaliteli bir deri kılıf ve ekran temizleme spreyi önerin s8500 Wave İçin.
Şimdiden teşekkürler...

eaagent

eaagent

Üye
gözlük bezi :D speyde şaptop camlarına öze verilen spreylerden var iyi gdio :D

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal buna uygun satılan yok mu :D

eaagent

eaagent

Üye
araştır vardr belki :D

frager

frager

Üye
T-shirtünü ekrana nazikçe bastırıp hafifçe ovalamak suretiyle Düzgün dairesel hareketler oluşturarak silebilirsin

• Beğen
Tepkiler: kakk ve kmlglc
cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
T-shirtünü ekrana nazikçe bastırıp hafifçe ovalamak suretiyle Düzgün dairesel hareketler oluşturarak silebilirsin
Öyle yapıyorum da pek sağlıklı olmuyor.5800'ın var ekran spreyi ve bezi cillop gibi yapıyor aynısı bunun içinde vardır heralde.

totx

totx

Üye
gözlük temizleme bezleri iş görür bence kılıf olarak orijinal kılıfı güzel yanına birde ip geçirdim miss:naughty:

ares_53

ares_53

Üye
aynen gözlük bezi bayaa parlatıyo..:) telefonu komple siliyorum onla.. malum çok parmak izi kalıyo :ehe

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
X-7

X-7

Üye
Arkadaşlar bana kaliteli bir deri kılıf ve ekran temizleme spreyi önerin s8500 Wave İçin.
Şimdiden teşekkürler...

Hocam şöyle derin bi nefes al sonra ekrana yavaşça "hoh" layı ver ardından gözlük bezi ile sil :ehe

erem.qns

erem.qns

Üye
benm orjinal kılıf 2 ayda fln pert oldu. Gelaskins den sipariş verdim geldi kapladım gayet güzel.
Ekrana ise camsil ve selpak kullanıyorum cillop :d:

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi

kadsamuy

Üye
gozlukculere gözlükler ıcın sprey var beles verıyorlar aynı amac ıcın yapılmıs onunla sılıyorum ben ve gozluk bezıyle sonuc mukemmel kasmaya gerek yok...

İspanyol

İspanyol

Üye
arkadaş hiç bişi kullanma gözlük bezi yeter ekranı cam olduğundan bazı spreyler solduruyo zamanla tavsiyem bu

muayyercom

muayyercom

Üye

buyrun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt