s8300 java hatasi bellek yok (YARDIM)

Sponsorlu Bağlantılar

zabar

Üye
    Konu Sahibi
s8300 java hatasi bellek yok (YARDIM)
ARKADASLAR 2 SAATTEN BERI FORUMDA ARIYORUM AMA BULAMADIM VARSADA LINKI VERIRSENIZ SEVINIRIM NEYSE KONUYA GELELIM BENIM :bann: S8300 VAR OYUN YUKLUYORUM AMA OYUN DAHA ACILMADAN JAVA HATASI BELLEK YOK DIYE BI UYARI CIKIYO NEYSE ARKADASLAR YARDIM EDEN OLURSA SIMDIDEN TESEKKURLER

taneracar1996

Üye
bendede aynı sorun varya x(

cosmos7171

Üye
bendede car aynı sorun neden oluyo cozemedım

mcikbal1997

Üye
arkadaşlar hepimizinderi aynı samsung a mesaj gönderelim ne yapacak acaba hepimiz google çeviricisin ileğimizi yazalım gönerelim

0534887

Üye
beyler samsung s8300 ses yukseltme sıfresi ne bilen varsa msnye eklesin [email protected]

ok123

Üye
Oyunları Yükliyebilmeniz İçin;
arama tusuna basıp *#6984125*# gırıyoruz

yenı bır menu acılacak

4 e basıyoruz 4 Internals

*#9072641*# bu kodu gırıyoruz boylelıkle ıstedıgımız sekılde ayarlama yapabılmek ıcın yetkı alıyoruz

sonra 6 ya basıyoruz (6 Storage settings)

sonra 2 ye basıyoruz (2 Update media database)

sonra 3 e basıyorz (3 Update Java DB)

sonra 10 a basıyoruz (10 Create Ax Dat File)

sımdı hepsınden cıkıyoruz . Sonra hangi klasöre yüklediyseniz oyunları üzerine girip tıklayın hemen kuruyor :)

metallica_42

Üye

yenı bır menu acılacak

*#9072641*# bu kodu gırıyoruz boylelıkle ıstedıgımız sekılde ayarlama yapabılmek ıcın yetkı alıyoruz

sımdı hepsınden cıkıyoruz . Sonra hangi klasöre yüklediyseniz oyunları üzerine girip tıklayın hemen kuruyor :)
denedinizmi.yaptık aynı şekil zaten kurmada problem yok javayı açmada problem var

kartalbfl

Üye
bendede aynı telefon olduğundan biliyorum.öncelikle oyunları kuracaksınız.sonra telefonun tuşlar bölümüne girip oradan *#6984125*# bunu tuşlayacaksınız.sonra yeni menüde internals a girip orada *#9072641*# bunu tuşlayacaksınız.sonra yeni menüde storage settings i tuşlayın.sonra çıkan sayfada update java db ye basacaksınız sonra o güncelleyecek.bunları yapınca mutlaka telefonu kapatıp açın.sonra hallolduğunu göreceksiniz

paki96

paki96

Üye
:tşk:

med2763

Üye
video ile paylaşırsanız sevinirim anlamadımmm

vietcong

Üye
samsung star 3 de olmuyor.

birmisafir

birmisafir

Üye

yenı bır menu acılacak

Merhabalar, bende dediklerinizi denedim ama olmuyor bi turlu. bende samsung diva gt7070 var ve bazi oyunlarim acilmiyor. Bellek Yok, Java Hatasi yaziyor. Lütfen yardimci olurmusunuz?

cork_94

cork_94

Üye
Bendede aynı sorun vardı Update Java Bd yaptıktan sonra açılıyor her oyun uygulama

Üst Alt