Telefon Tavsiyesi avea intouch 3 hafıza yok (vold.fstab) yardım edenden allah razı olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Canberk12312

Canberk12312

Üye
    Konu Sahibi
avea intouch 3 hafıza yok (vold.fstab) yardım edenden allah razı olsun
[sm=s18.gif][sm=s19.gif]
öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar benim avea intouch 3 isimli bir telefonum var arızalandı nedeni
TELEFON BELLEĞİ İLE SD KARTI DEĞİŞTİRİYİM DEDİM... VOLD.FSTAB DİE Bİ DOSYA VARMIŞ ONU DEĞİŞTİRDİM OLDU..
BURAYA KADAR İİ SONRA DÜZELTİCEM DERKEN İNTOUCH 3 ÜN ORJİNAL VOLD.FSTAB DOSYASINI BULAMADIM VE HERHANGİ Bİ SİTEDEN İNDİRİP YAPTIM VE PİŞMAN OLDUM TELEFON HAFIZA SI GİTTİ TELEFON BELLEĞİ Nİ VE SD KARTI GÖRMÜYOR ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN GÜYA 5 AY SERVİSTE YAPILIYOR DİE BEKLEDİ GELDİ YAPILMAMIŞ. ÜRÜN ORJİNAL DEİL OYSAKİ ROOT FALANDA YOKTU NEYSE Bİ ÇÖZÜM BİLEN VEYA İNTOUCH 3 Ü OLANLAR VEYA ÇÖZÜMÜ BİLENLER YARDIM EDERSE ÇOK SEVİNİRİM... :)
İNTOUCH 3 Ü OLANLAR

ZARCHİVERİ İNDİRİP ANA DİZİNDEN SYSTEM ETC DEN VOL.FSTAB I DOSYA OLARAK ATIP YADA İÇİNDEKİ YAZILARI ATARSA ÇOK SÜPER OLUR .... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
ÇOK KONUŞTUM AMA FORUMA DAHA YENİ ÜYEYİ HATAM VARSA ÇOK ÖZÜR DİLERİM
[:)]

Canberk12312

Canberk12312

Üye
    Konu Sahibi
yardım yokmu arkadaşlar

Emre

Üye
Orjinal yazılımı tekrar yüklemeyi denediniz mi?

Canberk12312

Canberk12312

Üye
    Konu Sahibi
işte sorun orda stock rom yüklemeye çalışıyorum olmuyor sp flash tool telefonu görüyor ama telefon bağlıyken kendi kendine çıkıp geri bağlanıo...
o zamanda sp flash tool hata verio

kısacası rom yükleyemiyorum

ayrıca vol.fstab dosyasının orjinalini bulmuştum ama save file error diyor lütfen yardım edinnnn
şimdide sp flash tooldan format attım telefon açılmıyor recovery mod falan yardım plsssss
sp flash tooldan format attım telefon açılmıyor recovery moda da girmiyo yardım eddiiinnnnn

Üst Alt