Öneri S7 Edge sarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Czshow35

Czshow35

Üye
    Konu Sahibi
S7 Edge sarj sorunu
Merhaba arkadaslar baslikta belirttigim gibi s7 edge'mde sarj sorunu var 3 tane sarj aletim var 2 si orjinal samsung 1 taneside orjinal baska marka simdi samsung sarj aletinin birini telefonuma bagladigimda sarj cubugundaki simsek isareti geliyor ve ardindan hemen gidiyor telefonu sarj etmiyor digeri ise sarj ediyor fakat hizli sarj etmiyor ve kablolu sarj yaziyor diger markada ayni sekilde hizli sarj yapmiyor 1 saatte fullenen telefon 6-7 saatte anca fulleniyor sorun adaptorde veya kabloda degil her gordugum samsung sarj aletlerinde denedim sadece kablolu sarj yaziyor ve yavas sarj ediyor dolayisiyla sorunun sarj soketinde oldugunu dusunerek sarj soketi aldim ve taktim cozum olmadi sizce neyden kaynaklanir ne yapmam gerekir ?

Wandeta

Wandeta

Üye
yazılımı sıfırladınmı veya yenıden yükledinmi odın üzerinden bunları yaptıysan donanımdandır

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Bunlardan birini dene..
1) Kardeşim samsungfirmware den son sürüm yazılımı yükle, yüklemeden önce recoveryden sıfırla sonra yükle.
2) Yeni Orjinal Batarya al
3) şarj soketinde sorun varmı yok mu kontrol ettir istersen.

Misafir - 504223

Aynı dert bende de vardı. Orijinal şarj aleti ve kablosu ile yapamadığı hızlı şarjı satın aldığım 3 amperlik SYROX adaptör ve kaliteli hızlı şarja uygun kablo kullanarak hallettim.