S7 de IR var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

muhdi

muhdi

Üye
    Konu Sahibi
S7 de IR var mı?
Galaxy s6 modelinde kullanılan kızılötesi portu (IR) Galaxy s7 de var mı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yok Heralde :hmmm Cihazin Üst Kısmına Dikkatlı Bakmak Gerek Anlaşılır

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bark_41

bark_41

Üye

Saydam Yapılabiliyorsa Niye Olmasın tabi :sirit:
Şu Küçük Olanmı Acaba IR Led
Bence soldaki büyük olan, kumanda özelliği katıyor telefona.

tass_co1983

tass_co1983

Üye
Salih arkadaşın dediği gibi foto da soldaki bölüm IR

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Bende edge var, edge de yok. Duz s7 varmidir bilemiyorum

Saydam Yapılabiliyorsa Niye Olmasın tabi :sirit:
Şu Küçük Olanmı Acaba IR Led
Hocam bu cihaz s7 degil sanki s7 kulaklik girisi altta .

xmustx

xmustx

Üye
Note 5'e vermemişlerdi.buna vermişler

muhdi

muhdi

Üye
    Konu Sahibi
kesin olarak bilen yok mu acaba. Teknosa da baktım s7 edge ye. telefonun üst kısmında sadece küçük bir delik var ama IR mı ışık sensörü mü bilemedim. Görevliye sordum var dedi. Samsung online hizmet te sordum kontrol edeyim dedi uzun bir süre sonra YOK dedi ama aradan uzun bir süre geçtiği için güvenemedim. Kullanan arkadaşlardan yorum almak gerek

Koradam

Üye
Arkadaşlar yok. Üstte ki o nokta mic deliği

szqn55

szqn55

Üye
s7 de ır yoktur altta ve üstte kücük delikler mikrofondur ır benim bildiğim kadarıyla s4 ve s6 da var s5de varmı bilmiyorum

byAndroid

byAndroid

Üye
IR yok. Olsaydı güzel özellik. Xiaomi mi4 ile 37 ekran tv yi bile kontrol edebiliyorum :D

tass_co1983

tass_co1983

Üye
kesin olarak bilen yok mu acaba. Teknosa da baktım s7 edge ye. telefonun üst kısmında sadece küçük bir delik var ama IR mı ışık sensörü mü bilemedim. Görevliye sordum var dedi. Samsung online hizmet te sordum kontrol edeyim dedi uzun bir süre sonra YOK dedi ama aradan uzun bir süre geçtiği için güvenemedim. Kullanan arkadaşlardan yorum almak gerek

s7 nin IR portu yok. Fotodaki telefonda var ama o da S7 değil, farklı model

cardanadam

cardanadam

Üye
Düz s7 si olan biri olarak söylüyorum yok s5 de vardı s7 de yok zaten kumanda programında yok ayrıca huzuli bir şey boşuna arka planda çalışıp duruyor s5 varken dondurmuştum

Luck Star

Luck Star

Üye
Yeni tvler wireless ile kumanda ediliyor hem birbirinden iyi özellikler ile. Kızılötesi artık eklenmez bence gereksiz ve çekti çekmedi yok yakına git gibi sorunlar oluyordu g2'den biliyorum. Yakına gitceksem ne anlamı kaldı hele bir de nişan almak gerekiyor :D

Sonuç olarak s7 de IR yok.

szqn55

szqn55

Üye
Yeni tvler wireless ile kumanda ediliyor hem birbirinden iyi özellikler ile. Kızılötesi artık eklenmez bence gereksiz ve çekti çekmedi yok yakına git gibi sorunlar oluyordu g2'den biliyorum. Yakına gitceksem ne anlamı kaldı hele bir de nişan almak gerekiyor :D

Sonuç olarak s7 de IR yok.
sadece tv değil klima vb uzaktan kumandalar hepsi bir cihazda bulunuyor beni birisi aradığında tv otomatik ır ile sessiz oluyor güzel özellik wireleslerde wifi sürekli açık mı kalacak bilmem aynı modeme bağla filan uzun iş isabet etme işi hikaye o zayıf pilli kumandalardadır ben tavana tutuyorum kontrol da ediyo

Luck Star

Luck Star

Üye
sadece tv değil klima vb uzaktan kumandalar hepsi bir cihazda bulunuyor beni birisi aradığında tv otomatik ır ile sessiz oluyor güzel özellik wireleslerde wifi sürekli açık mı kalacak bilmem aynı modeme bağla filan uzun iş isabet etme işi hikaye o zayıf pilli kumandalardadır ben tavana tutuyorum kontrol da ediyo
Nişan alma olayını telefon için dedim zaten. Yeni aldigimiz tv'nin kumandasını ters yöne tutsam bile çalışıyor :D

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: szqn55

Üst Alt