S60v5 Multitasking 55 Apps Oldu ... [Olay]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
codblackops2

codblackops2

Üye
1 gb ramli android 50 tane uygulama açamazken 128mb ram ile 50 uygulama ha?helal :alkis

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
1 gb ramli android 50 tane uygulama açamazken 128mb ram ile 50 uygulama ha?helal :alkis

:ehe onlarda tam olarak multitasking yok diye biliyorum yani Şöyle birşey var mesela bi oyun açarsın o oyunu arka plana aldığın zaman tekrar girdiğinde oyun yeniden başlar ama kaldigin yerden devam edersin :)

fLuke!

fLuke!

Üye
bende o kadar uygulama yok :D

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi

:tşk:

- - - Eklendi - - -

bende o kadar uygulama yok :D

Bende var :ehe

- - - Eklendi - - -

:ehe onlarda tam olarak multitasking yok diye biliyorum yani Şöyle birşey var mesela bi oyun açarsın o oyunu arka plana aldığın zaman tekrar girdiğinde oyun yeniden başlar ama kaldigin yerden devam edersin :)

Ya benm bildiğim 6 7 tane açılıyo. Oda mesaj,tarayıcıda kaldığın yerden devam edebiliyosun... Oyun fln açılmıyo üstüne bastığında yeniden başlıyo,ama kaldığın yerden devam edemiyosun diye biliyorum ben :hmmm

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
:tşk:

- - - Eklendi - - -

Bende var :ehe

- - - Eklendi - - -

Ya benm bildiğim 6 7 tane açılıyo. Oda mesaj,tarayıcıda kaldığın yerden devam edebiliyosun... Oyun fln açılmıyo üstüne bastığında yeniden başlıyo,ama kaldığın yerden devam edemiyosun diye biliyorum ben :hmmm

bazı oyunlarda Öyle ama fruit ninja da mesela Öyle olmuyor.

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

- - - Eklendi - - -

yeni rekor geliyo ama fazla artıramadım :S

Atacan-

Atacan-

Üye
Tebrikler.
Fakat sadece uygulama kaçtane açtın ?
Sen sistem dosyalarınıda uygulama olarak nitelendirmişsin.

codblackops2

codblackops2

Üye

:kop:

- - - Eklendi - - -

kim o 50 tane açamayan?
Bilinçsiz kullanıcıları olaya karıştırmayın
bilinçli kullanıcılar niye hiç konu açmıyor o zaman android (atıyorum)80 apps multitasking diye :hmmm

- - - Eklendi - - -

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Tebrikler.
Fakat sadece uygulama kaçtane açtın ?
Sen sistem dosyalarınıda uygulama olarak nitelendirmişsin.

İyide sistem uygulamaları ram yemiyo mu yani (mesjlr,saat) :D 4 oyun gerisi uygulama (opera,müzik çalar) o dğl 0 kasma ona şaşırdım :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bugün bir kere daha denedim ve ram ne halde :tebessüm:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

bilinçli kullanıcılar niye hiç konu açmıyor o zaman android (atıyorum)80 apps multitasking diye :hmmm

- - - Eklendi - - -

ben gerek duymuyordum. Buradaki diğer kullanıcılar da gerek duymuyordur bence

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Hatırlamıyorum hepsini açtım :)

Atacan-

Atacan-

Üye
İyide sistem uygulamaları ram yemiyo mu yani (mesjlr,saat) :D 4 oyun gerisi uygulama (opera,müzik çalar) o dğl 0 kasma ona şaşırdım :D

mesela mesaj yazacaksın arka plana aldın.
Mesela dosya yön. Açtın arka plana aldın ?
Bunlar program değil sistem doyaları...
Bundan bahsetmiştim.
Zaten sistem dediğin uygulama gram ram harcar.
Neyse tekrar tebrikler :)

lolaman

lolaman

Üye
Beyler yeri değil ama c5-03 için güncelleme gelmiş bana sizede gelmiştir belki bu arada bende 53 tane uygulama yok rekorum 8 :D

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi

mesela mesaj yazacaksın arka plana aldın.
Mesela dosya yön. Açtın arka plana aldın ?
Bunlar program değil sistem doyaları...
Bundan bahsetmiştim.
Zaten sistem dediğin uygulama gram ram harcar.
Neyse tekrar tebrikler :)

İyide zaten o zamanda kimse 15-20 taneden fazla uygulama açmazki senin dediğine göre :D bence yine s60v5'e göre oldukça iyi bi değer elde ettm :D

- - - Eklendi - - -

Hatırlamıyorum hepsini açtım :)

Ama bna yetişemedin :ehe Test ettiğin telefon 5800 mı ?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bana yetişemedin demişsin de bende uygulama yok ve 0.92 ram yaptım sen yapta görelim kardeş

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
iyide ben senden daha fazla uyg açıyorum boşta ram 4 mb fln nrmlde sendeki ram miktarı fazla olması lazm ayrıca 54 uyg yapmyrm ypnca 2 3 uyg kapatyo arka planda... O kadar aşağı düşmüyo ram anlıcağın bende uyg var ama ram yetmiyo 60 tane yapmayı planlıyorum :ehe sende hangi tel vardı ya ...

- - - Eklendi - - -

55 oldu beyler,

- - - Eklendi - - -

@Furkan Emekli Amacım sana ktü bişey söylemek değil lütfen yanlış anlama...

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Yok kardeşim anladım senin demek istediğini ben sadece dedim ki bende o kadar uygulama yok :)

- - - Eklendi - - -

Telefonum 5800.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt