S60v5 En İyi Oyunlar(detaylı açıklama ile) ARşiv

Sponsorlu Bağlantılar

lebron_jamess

Üye
Teşekkürler

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Yeni Oyun Eklenmemekte

• Beğen
Tepkiler: aman tanrım
Consul9

Consul9

Üye
    Konu Sahibi
Konudan güncel ibaresini kaldırdım.Benim bildiğim en kaliteli oyunları anlatmaya çalıştım.Artık bundan sonra istek şeklinde devam edelim biri oyunu yazsın ben oynamışsam anlatırım oynamamışsam oynayan arkadaşlarımızdan biri anlatır :)

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
. teşekkürler.

atris280

Üye
shift güzel ama high speed 3d internet bağlantısı istiyor

beyaz262

beyaz262

Üye
tesekkurleer +++

umur35

Üye
Ya bir arkadaşta gördüm angrybirds tarzı hatta sanırım aynı kuş ile oynanıyordu fakat böyle blok yıkma tarzı değilde o kuşu fırlattığımız telden başka bir tele fırlatıyoruz.
Bu fırlattığımız 2. telin üstüne gelince ona konuyor kuş ve oradan yine başka bir tele fırlatıyoruz.
Bu teller arasında tabiki hareketli engeller var, hareketli yıldızlar filan var dokunmamız gereken.
Aynen angry birds tarzı kuşumuz ve fırlatma düzeneğimiz var (bu düzenek düz bir tel şeklinde), amacımız bir telden diğer tele geçebilmek.

Oyun budur(iphone oyunu). Ne yazıkki ismini öğrenemedim ve aklımda kaldığı kadarıyla tarif etmeye çalıştım.
Bu oyunu bilen tarifimden ismini çıkarabilen var mı?

>KoNaN>

>KoNaN>

Üye
teşekkürler...

Consul9

Consul9

Üye
    Konu Sahibi
Ya bir arkadaşta gördüm angrybirds tarzı hatta sanırım aynı kuş ile oynanıyordu fakat böyle blok yıkma tarzı değilde o kuşu fırlattığımız telden başka bir tele fırlatıyoruz.
Bu fırlattığımız 2. telin üstüne gelince ona konuyor kuş ve oradan yine başka bir tele fırlatıyoruz.
Bu teller arasında tabiki hareketli engeller var, hareketli yıldızlar filan var dokunmamız gereken.
Aynen angry birds tarzı kuşumuz ve fırlatma düzeneğimiz var (bu düzenek düz bir tel şeklinde), amacımız bir telden diğer tele geçebilmek.

Oyun budur(iphone oyunu). Ne yazıkki ismini öğrenemedim ve aklımda kaldığı kadarıyla tarif etmeye çalıştım.
Bu oyunu bilen tarifimden ismini çıkarabilen var mı?
valla oyunun resmini gördüm de s60v5 vihazlar için yoktur heralde olsa kesin görürdüm

cep5230

cep5230

Üye
tskkürler eline sağlık:alkis

[ßy]FéLix

Üye
Çok teşekkürler kardeşim saolasın :)

kral 61

Üye
eline sağlık

eduardo00

Üye
çok teşekkürler kardeşim hepsi harika. ben 7-8 tanesini indirdim şimdi kuracağım.

BlacKLorD97

BlacKLorD97

Üye
gangstar west coast hustle s60v5 varmı? Varsa lütfen koyun ayrıca çok saol güzel paylaşım :)

----------Eklendi @ 13:10:14 ---------- Yazıldı @ 11:58:13 ----------

green farmı sakın yüklemeyin başından kalkamazsınız :aha:
Aynen kardeşim bnde kalkamadım

BUOIO

Üye
teşekkürler

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
sağol

sago:ogas

Üye