S60v3 .sisx dosyaları S60v2 Telefonlara yükleme !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hasan

Üye
    Konu Sahibi
S60v3 .sisx dosyaları S60v2 Telefonlara yükleme !
DCS OS 9 is a symbian s60 v2 application which is built using sis boom and which let you install s60v3 applications on your symbian s60v2 mobile phones.

Requirements :

- 1. S60v2 Base Mobile
2. DCS OS 9 (Download From Here) 3. Memory Card. (This application will install if there is memory card presence in your mobile otherwise it will not install).
Steps You Have To Follow :- Download DCS OS 9 from here Install It In Your s60v2 Mobile Run DCS OS 9. Install any sisx (s60v3) applications You are done

Uygulamayı yükleyin bi kere açın .

Biraz bekleyin sonra direk uygulama kapanacaktır sonra dosya yöneticisinden normal bir uygulama yüklermiş gibi .sisx dosyasını açın yüklenilsın mi diye soracaktır :oke:

Yabancı bir siteden alıntıdır..

merhey

Üye
nokia 6600 ımda yüklenemiyor.telefon hafıza kartını desteklemiyor diyor:(.

Hasan

Üye
    Konu Sahibi

Bunu dener misin ?

burhankoxp22

Üye
öncelikle eline saglık n70 telefonda denedim programı ama bir sonuç yok çalıştıran bir arkadasımız varsa cevap verirmi ? veya dosya phyton ile mi calısıyor ?

Hasan

Üye
    Konu Sahibi
Phyton gerektirir paketin içinde .py dosyası vardı :oke:
Pro açılırmış gibi olacak sonra kapanacak

yunus5055

yunus5055

Üye
Türkçe olsun ... Hiçbirşey anlaşılmıyo bu ne !

mcmobil

Üye
Denedim olmadı pro açılıp kapanıyor ve python var iki side olmadı (not:n 7610)

Hasan

Üye
    Konu Sahibi
s60 telefonum olsaydı anlatırdım onun için tam bilmiyorum ben paylaşayım dedim ne olur ne olmaz

yunus5055

yunus5055

Üye
Olmuyor kardes ... :/ hertürlu olmuyo yani .. V3 dosyasına direk dosya bozuk diyo yükleyici .. Senin pro işe yaramaz .. Virüs bu indirmeyin filan dermisim :p

Hasan

Üye
    Konu Sahibi
n72 kullanan denesin ona göre konuyu kapattirır veya sildiririm

yunus5055

yunus5055

Üye
Bilmiyorum benim Tel n70 .. Olmuyo yani yapamadım ben .. Yapan varmi ?

tabarik

Üye
n72 çalışmadı phyton filan hepsi

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Kesinlikle alakasiz bir sey.Oncelikle sisx yuklenebiliyor normaldede ama s60v3 telefonlarin hepsi 320x240 ekran boyutundadir.S60v2 telefonlar ise 176x208 dir.Demek istedigim kurulabilinse bile ekran boyutlari uymadigindan bir sey yapilamaz.Konuda belirttiginiz anlatimi denedim.Yuklendi ancak ekran boyutu uymadigindan buyuk bir kismi ekranimda gozukmedi.Zaten program sistemlerinin cogu ayni, program uzantilarinin degismesi ekran boyutunun degisikligindendir.Ayrica verilen program pyhton dilinde yanlis ve eksik yazilmis bir program, telefonlara zarar veriyor olabilir.Kullanicilarin akli karistirilmamasi icin konu silinmelidir...Tesekkurler

muhammed öztürk

Üye
nokıa n70 de denedim uyguluma yüklendi ama açılmadı.. python da yüklü

Hasan

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle alakasiz bir sey.Oncelikle sisx yuklenebiliyor normaldede ama s60v3 telefonlarin hepsi 320x240 ekran boyutundadir.S60v2 telefonlar ise 176x208 dir.Demek istedigim kurulabilinse bile ekran boyutlari uymadigindan bir sey yapilamaz.Konuda belirttiginiz anlatimi denedim.Yuklendi ancak ekran boyutu uymadigindan buyuk bir kismi ekranimda gozukmedi.Zaten program sistemlerinin cogu ayni, program uzantilarinin degismesi ekran boyutunun degisikligindendir.Ayrica verilen program pyhton dilinde yanlis ve eksik yazilmis bir program, telefonlara zarar veriyor olabilir.Kullanicilarin akli karistirilmamasi icin konu silinmelidir...Tesekkurler

Telefona program yükleyebilirsin onda ekranda uyumsuzluk yaşamayabilirsin bi dene istersen

darkblademaster

darkblademaster

Üye
kardeş eline saglık konu gzel olmus ama s60v3 dosyalarını v2 ye yuklemeyi nasıl yapabilirim acaba?

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Senin tel e72 deylmi??! S60v3 sistemi destekler zaten..;)

darkblademaster

darkblademaster

Üye
evet ama s60v2 programı var elimde yukleyemyrum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt