Çoklu Paylaşım S60v2 ngage libs pack 1 ve 2 ve nokiafc.dll

Sponsorlu Bağlantılar

senewa

Üye
    Konu Sahibi
S60v2 ngage libs pack 1 ve 2 ve nokiafc.dll
Selam arkadaşlar ne zamandır arıyorum ama ne yazık ki bu ngage libs pack ve nokiafc.dll çalışan dosyaları bulamadım. Pocket Kingdom Own the World oyununu oynamak için sırf gittim 6630 telefon aldım yeni. Eskiden hepsini oynardım ama şimdi linkler ölü hep bana çalışan libs pack 1 ve 2 ayrıca nokiafc.dll her yerde 832baytlık dll var ama benim hatırladığım çalışan nokiafc.dll 1.2kb civarı olması lazım bulup upload edebilecek veya elinde eski arşivi olan kimse yok mu?

Son düzenleme:

commodore_64_35

Üye
Evet bende n gage yapmak istiyorum cihazımı birielri yardım edebilir mi

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Benim anlamadığım şey, neden bu konuda detaylı bir araştırma yapmadan sırf bir kaç oyun için telefon alıyorsunuz?

Vietnamlı bir programcı 3 yıldır Symbian + N-Gage (hem 1.0 hem 2.0) emulatörü üzerinde çalışıyor. Emulatör neredeyse bitmek üzere. Bitince zaten oyunlar gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır. Detaylı bilgiyi "EKA2L1" diye aratıp bula bilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Selam arkadaşlar ne zamandır arıyorum ama ne yazık ki bu ngage libs pack ve nokiafc.dll çalışan dosyaları bulamadım. Pocket Kingdom Own the World oyununu oynamak için sırf gittim 6630 telefon aldım yeni. Eskiden hepsini oynardım ama şimdi linkler ölü hep bana çalışan libs pack 1 ve 2 ayrıca nokiafc.dll her yerde 832baytlık dll var ama benim hatırladığım çalışan nokiafc.dll 1.2kb civarı olması lazım bulup upload edebilecek veya elinde eski arşivi olan kimse yok mu?

N-Gage için en iyi s60v2 modeli 6630 değil N70.Yardımcı olmayı çok isterdim fakat libs pack olarak bende yok ama N70 telefonumda oynadığım Ashen (tek geçerim), Pathway to Glory, Pathway to Glory: Ikusa Islands, Asphalt Urban GT 2, Call of Duty ve Colin McRae Rally 2005 var ve hepsi de oldukça akıcı oynanıyor.Tüm bu oyunları bu sitede bulabilir ve kurup direkt oynayabilirsin.Sadece Colin McRae Rally için Total Color Fix'i de çalıştırman lazım.

Son düzenleme:

senewa

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle yorumlarınız için sağolun ama renkler ve zevkler tartışılmaz. Eski oyunları şimdikilerden çok seviyorum. O araştırmayı gün gün takip ediyorum ve sonunda Android, Windows ve diğer platformlar için emulatörü şuan kullanıma sunulmuş durumda. Play Store den EKA2L1 diye aratarak yükleyebilirsiniz vr şuan oyunları adnroid telefonumdan oynuyorum. Bir diğer soru da en iyi telefon meselesi! Şöyle diyim s60v2 hemen hemen her telefonu kullandık arkadaş çevremle en çok verim aldığımız 6630 idi. Benim n-gage istememin tek sebebide pocket kingdom own the world oyunu.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Evet biz eski Symbian'cılar olarak beklediğimiz gün geldi.
Bu ayrı başlık olarak mutlaka açılmalı ama üşeniyorum, duymayan kalmasın.

👉
👉

Üst Alt