Çoklu Paylaşım S60v2 ngage libs pack 1 ve 2 ve nokiafc.dll

senewa

Üye
    Konu Sahibi
Selam arkadaşlar ne zamandır arıyorum ama ne yazık ki bu ngage libs pack ve nokiafc.dll çalışan dosyaları bulamadım. Pocket Kingdom Own the World oyununu oynamak için sırf gittim 6630 telefon aldım yeni. Eskiden hepsini oynardım ama şimdi linkler ölü hep bana çalışan libs pack 1 ve 2 ayrıca nokiafc.dll her yerde 832baytlık dll var ama benim hatırladığım çalışan nokiafc.dll 1.2kb civarı olması lazım bulup upload edebilecek veya elinde eski arşivi olan kimse yok mu?

Son düzenleme:

commodore_64_35

Üye
Evet bende n gage yapmak istiyorum cihazımı birielri yardım edebilir mi

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Benim anlamadığım şey, neden bu konuda detaylı bir araştırma yapmadan sırf bir kaç oyun için telefon alıyorsunuz?

Vietnamlı bir programcı 3 yıldır Symbian + N-Gage (hem 1.0 hem 2.0) emulatörü üzerinde çalışıyor. Emulatör neredeyse bitmek üzere. Bitince zaten oyunlar gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır. Detaylı bilgiyi "EKA2L1" diye aratıp bula bilirsiniz.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt