Haber S5830i Cm9 Driver Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Siycey

Siycey

Üye
    Konu Sahibi
S5830i Cm9 Driver Çıktı
Evet beyler bende dahil olmak üzere tüm s5830i kullananlara hayırlı olsun broadcom driverleri yayınladı bieltv de çalışmalara başladı artık gerçek android 4 kulanabilecez
Buda Kanıtı olan Video
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Forumda benden baska s5830i olan yok galiba

CihatGüler

Üye
Benim var ama ben rootlamıycam ve rom yüklemiyeceğim diye tövbe ettim ama bu videoyu gördükten sonra yemini bozabilirim.

vaterfa

vaterfa

Üye
stabil bir sekilde ciktiginda mutlaka yuklenmesi gereken bir rom :)

Xession

Xession

Üye
low devices denilen telefonlara gelicek ace young mini gibi... xda yapmaya başladı :D

Siycey

Siycey

Üye
    Konu Sahibi
İnternette toplanan imzalar sonucu cikti driverlar romda yakinda cikar masanin ustunde yatiyo garip ciksinda bi yukleyeyim :D
Benim var ama ben rootlamıycam ve rom yüklemiyeceğim diye tövbe ettim ama bu videoyu gördükten sonra yemini bozabilirim.
Biseycik olmaz hocam yukle ben telefona neler yaptim odin brick oldumu 2dk da stock romla kurtariyor

eren3546

eren3546

Üye
bende dün TouchWiz Resurrection v9.0 yükledim şun an icin bi sorun yok...

CihatGüler

Üye
İnternette toplanan imzalar sonucu cikti driverlar romda yakinda cikar masanin ustunde yatiyo garip ciksinda bi yukleyeyim :D
Biseycik olmaz hocam yukle ben telefona neler yaptim odin brick oldumu 2dk da stock romla kurtariyor

Bende neler neler yaptım baktım 4.x lerde stabil çalışmıyor (bana göre tabi) stock rom yükledim kız arkadaşıma verdim :)

Siycey

Siycey

Üye
    Konu Sahibi
daha s5830i için 4 çıkmadı ki onlar buil.prop la oynamışlardır :D :D

Üst Alt