s5603 Firmware "Çift Sekmeli Menü" ( S5600XXIL1) GÜNCELLENMİŞTİR (28.06.2010) !!!

Sponsorlu Bağlantılar

beter_bocek_

Üye
merhaba ben samsung monte kullanıyorum S5620XXJC1 firmware buldum onu yükleyeceğim ama içerisindeki bazı şeyler sizin resimde gösterdiklerinizle farklı onları nasıl yerleştirecem yardımcı olur musunuz? bu siteden indirdim yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar birde bu s5603 firmware samsung monteye olur mu acaba ?

emrepreston

emrepreston

Üye
    Konu Sahibi
merhaba ben samsung monte kullanıyorum S5620XXJC1 firmware buldum onu yükleyeceğim ama içerisindeki bazı şeyler sizin resimde gösterdiklerinizle farklı onları nasıl yerleştirecem yardımcı olur musunuz? bu siteden indirdim yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar birde bu s5603 firmware samsung monteye olur mu acaba ?

arkadaşım firmware in içindeki dosyalari değiştirmek düşünüldüğü kadar kolay değil.. :) ve Montenin FW leri Prestona , Prestonınkilerde Monteye uymaz boşyere deneme çok uğraştırır seni..

DevilTURK1

Üye
cift sekmeli menu ne demek ozelden yazar mısınız saygılar

yargic_mestre

Üye

arkadasım bu siteye girdiğinde paralı ve üyelik istiyor ne yapıcaz

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
size bişi sölicem ben bunu stara yüklemeyei denedim menü ye kadar geliyo ama gerisi gelmiyo :D

majeste_07

Üye
m6250 mi yoksa telin kendi seçtigi m6275mi olcak?

gezgin27

Üye
senin fw diye verdigin link uçmuş ustam.yadav silmişler

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
KARDEŞİM ŞU LİNKİ Bİ YENİLERMİSİN FW ÇOK ACİL LAZIM TELEFONU KULLANAMIYORUM 3G,WAP,MMS HEP EL İLE AYARLANIYOR BIKTIM YANİ ŞU LİNKİ YENİLEDE TELEFONA KURİM KARDEŞİM :duvar2:

ozdemir00

Üye
telefon kendini kaybediyor bir yerlerde yanlışlık var sakın denemeyin derim

barbaran

Üye
2. dosya inmiyor

ismail0325

Üye
ben bu yazılımı s5600 a atsam s5603 gibi menüsü çift sekmemi olucak detaylı bi bilgilendirirmisiniz teşekkürler....

bedellimsin

bedellimsin

Üye
ikinci link ölüü

legendapo

Üye
saolun

- - - Eklendi - - -

saolun

- - - Eklendi - - -

saolun

- - - Eklendi - - -