Karşılaştırma S5 mini mi galaxy a5 mi

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
S5 mini mi galaxy a5 mi
Merhaba bi yakinim bu telefonlardan birini almak istiyor kararsiz kaldi sizce hangisi simdiden tesekkurler

byAndroid

byAndroid

Üye
A5 alırım ben

byAndroid

byAndroid

Üye
Tasarım (metal kasa +6.7 mm incelik)
Kamera fark atar
2Gb ram
Snapdragon 410 ve adreno 306 grafik yongası
Bu özellikler alınması için yeter ve artar bile

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Merhaba bi yakinim bu telefonlardan birini almak istiyor kararsiz kaldi sizce hangisi simdiden tesekkurler

A5 RAM den kazanıyor S5 Mini CPU dan bende kararsız kaldım şimdi :ehe buyrun karşılaştırma sonucu ;

byAndroid

byAndroid

Üye
Orası yanlış kıyaslıyor hiç tavsiye etmiyorum

byAndroid

byAndroid

Üye
Teker teker gsmarena dan bakar özelliklere kafamda kiyaslarim

• Beğen
Tepkiler: Sarangni
Sarangni

Sarangni

Üye
Ben ikisini de almam. Orta donanımlı cihazlar ama 900~1000 TL fiyatları var.

Galaxy J7 CPU ve GPU noktasında daha iyi gibi. Onu da önermem ama bunlara göre daha iyi gibi.

byAndroid

byAndroid

Üye
Başka Snapdragonlu cihaz yokki o fiyata. Mtk alınır anca onlarda meizu falan

• Beğen
Tepkiler: theeternal
Sarangni

Sarangni

Üye
Başka Snapdragonlu cihaz yokki o fiyata. Mtk alınır anca onlarda meizu falan
Mi4 bunlardan daha iyi. Sen ilk bunu önerirsin diye bekliyordum. :D

İlla ki Snapdragon olacaksa alsın GM 4G geri kalan parada cebinde kalsın. Samsung bu cihazları bu yıl ortasına kalmadan unutur gider. En azından GM 4G ile Android 7.0 görür.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kdrylmz0136, theeternal ve byAndroid
theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
S5mini parmakizi kalpatis sensor1.4ghz islemci su toz ve havaydayanikli a5ise 2gbram s5mini(1.5 ) a5 metal kamera daha iyi daha ince 200mah degeri daha fazla batarya var goze carpan hangisi anlayamadik

kadikoy

kadikoy

Üye
Samsung Galaxy A5: Sensors: Accelerometer, proximity, compass
Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53
Chipset Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410
5.0 inches
16 GB, 2 GB RAM
Primary 13 MP, 4128 x 3096 pixels,
Secondary 5 MP
Non-removable Li-Ion 2300 mAh battery
---------
Samsung Galaxy S5 mini:Sensors :Fingerprint, accelerometer, gyro, proximity, compass, heart rate.
Quad-core 1.4 GHz Cortex-A7
Exynos 3 Quad 3470
4.5 inches
16 GB, 1.5 GB RAM
Li-Ion 2100 mAh battery
Primary 8 MP, 3264 x 2448 pixels,
Secondary 2.1 MP, 1080p@30fps
IP67 certified - dust and water resistant
Water resistant up to 1 meter and 30 minutes
:artist:ÖZET:S5 mini daha cazip...

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Mi4 bunlardan daha iyi. Sen ilk bunu önerirsin diye bekliyordum. :D

İlla ki Snapdragon olacaksa alsın GM 4G geri kalan parada cebinde kalsın. Samsung bu cihazları bu yıl ortasına kalmadan unutur gider. En azından GM 4G ile Android 7.0 görür.
Mi 4 alabilirse tabi daha iyi ama fiyat farkı var bildiğim kadarıyla :D Gm 4g de aynen Snapdragon 410 un en performanslı çalışacağı tel bence güncelleme olayı da güzel

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Mi 4 alabilirse tabi daha iyi ama fiyat farkı var bildiğim kadarıyla :D Gm 4g de aynen Snapdragon 410 un en performanslı çalışacağı tel bence güncelleme olayı da güzel
Bunlari istiyor
Dediigim gibi s5mini parmak izi kalp atis sensörleri 1.4ghz(a5 1.2) islemci azcik daha iyi ppi su toz ve havaya dayanıklılık özellikleri gözümüze çarptı a5 de ıse ram 2gb(s5 mini 1.5) kamerasi daha iyi daha ince ve metal tasarımı var sizce hangisidir

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Bunlari istiyor
Dediigim gibi s5mini parmak izi kalp atis sensörleri 1.4ghz(a5 1.2) islemci azcik daha iyi ppi su toz ve havaya dayanıklılık özellikleri gözümüze çarptı a5 de ıse ram 2gb(s5 mini 1.5) kamerasi daha iyi daha ince ve metal tasarımı var sizce hangisidir
lakin s5 mininin parmak izi sensörü hiç iyi değil ve kalp atış sensörünün pek bir anlamı yok . Bence A5.

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
S5 mini nin hiçbir alınası tarafı yok da sizin kafanız orda kalmış

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Anladım zaten s5mini uretımi durmuşmu ? Galiba
Tabi biraz kafa kafaya gibiler o yüzden başka fikirlerede ihtiyaç var gibi

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Hiçbirini alma, Sony Xperia M4 Aqua al
s5 mini zaten çok eski bir cihaz, bırak s5 miniyi s5 bile alınmaz artık. S5 mini hem güncelleme yönüyle bitti hem de donanım olarak geride kalmış bir telefon.
A5 güzel telefon, Samsung'un A serisi özellikle kamera olarak çok iyi ama 1000 lira verip de S410 işlemcili telefon alınmaz. S410'un ederi 700 liradır, veya max 800 liradır.
M4 aqua'da S615 işlemci var, 2GB ram var, suya toza dayanıklı (usb girişi açık), harika batarya performansı var. Sonuç olarak m4 aqua ile A5 arasında performans olarak çok çok fark var.
2 hafta önce dayıma M4 Aqua aldık, çok memnun hiçbir sorun yaşamadı.

• Beğen
theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Hiçbirini alma, Sony Xperia M4 Aqua al
s5 mini zaten çok eski bir cihaz, bırak s5 miniyi s5 bile alınmaz artık. S5 mini hem güncelleme yönüyle bitti hem de donanım olarak geride kalmış bir telefon.
A5 güzel telefon, Samsung'un A serisi özellikle kamera olarak çok iyi ama 1000 lira verip de S410 işlemcili telefon alınmaz. S410'un ederi 700 liradır, veya max 800 liradır.
M4 aqua'da S615 işlemci var, 2GB ram var, suya toza dayanıklı (usb girişi açık), harika batarya performansı var. Sonuç olarak m4 aqua ile A5 arasında performans olarak çok çok fark var.
2 hafta önce dayıma M4 Aqua aldık, çok memnun hiçbir sorun yaşamadı.
Ben almıycam :Dd yorumun icin tesekkurler

Üst Alt