s40 DeV OyuN ArşiViM 100.mbLıK arŞiv Kendi upLoadım (no rapid) BaKMadaN geÇerseN ayıp edErSiN!!

Sponsorlu Bağlantılar

adnas

Üye
emegine salık kardesim ama part1 de en hıt java oyunlar diye bi yer var oranın rar şifresi ne ?

ahmetselvi

Üye
arkadaşım eline yüreğine sağlık tsk ederim

xxtantanaxx

Üye
sağol kardeşim emeğine sağlık no rapid olması super zaten rapi hak ettin ama bilmiyorum ogretirsen veririm :oke:

LaZoBiPi

Üye
Bn indirmicem şimdilik teLefonda çok oyun var qnede TşekkürLer eLine sağLık

ferhat_19.05

Üye
saollll

rifat_rifat

Üye
bu likten bi tüerlü indiremiyorum:(

gedikoguzhan24@

gedikoguzhan24@

Üye
Saol Kardeşş:oke:

onur1903onurbjk

onur1903onurbjk

Üye
çok teşekkürler kardeşim emeğine sağlık

holygan4141

Üye
walla eline klavyene sağlık mükemmel bi şey olmuş rapidsiz olmasıda çok ii , çok çok teşekkürler

RauL21

Üye
çözünürlükleri kaç bunların ??

exes76

Üye
eywallah kardesim ALLAH razı olsun :)

rambo34

Üye
çok saol ellerine sağlık

icb61

Üye
saolasın kardeşş süpersinn xD çok işime yaradı

onur190

Üye
saolasın suan indiriYORUM da 5130 xpress music açar demi .?

milan12

Üye
İsim: Ozan​
Konular: 1747​
Aldığı Teşekkür: 3.201​
Telefon: iPhone 3G - 8800​
Gsm: Turkcell - Avea​
Merhaba, Maxicep' e Hoşgeldiniz !
Merhaba lina_tr

Öncelikle değerli vaktini ayırıp Maxicep.com'a üye olduğunuz için teşekkür ediyorum.

Burda tüm moderatör arkadaşlarımızla ihtiyacı olanlara yardım etmek için toplandık. İnanın elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Eğer sizin için birazcık da olsa yardımcı olabilmişsek ne mutlu bize. Bu mesajı bizim için ne kadar değerliolduğunuzu bilmeniz için yolluyorum. Sitemize üye olan her yeni kullanıcının toplumda bir birey olduğunun farkındayız.

Ve tüm bireylerden isteğimiz şu; lütfen açılan konulara teşekkür etmeyi unutmayın, konuyu açan üyenin ne kadar uğraştığını düşünün, ettiğiniz o teşekkürü ASLA ama ASLA küçümsemeyin bir teşekkür bile bizi çok gururlandırıyor.

Eğer sizde yardım etmenin zevkini yaşamak ve hep beraber yeni şeyler öğrenmek istiyorsanınız size bazı tavsiyelerim olacaktır:

Öncelikle: Uyarı ve engelleme cezası almamanız için, İmza ve Avatar Kurallarını da içeren, genel FORUM KURALLARINI okumayı unutmayınız.
  • Kontrol Panelinize gidip ordan imza ayarlarınızı ve avatar ayarlarınızı değiştirerek forumda bir kişilik oluşturunuz. Sizi tanıyabilmemizi sağlayınız.
  • Sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olmak için Tanışma ve Hoşgeldin Mesajları forumunda kendinizi tanıtabilirsiniz. AyrıcaGenel Sohbet bölümüne muhabbetinizle renk katmanız da sizi tanımamıza yardımcı olacaktır.
  • Daha sonra ilgili bölümlere baslık açabilir, bilgi paylasımında bulunabilir, mevcut konulara cevap yazabilirsiniz. Diğer üyelerimize yardım etmeniz, onların minnetini kazanmanızı sağlayacaktır ve teşekkür edeceklerdir...
  • Bizimle ilgili düşüncelerinizi, isteklerinizi, şikayetlerinizi veya sorularınızı ise Maxicep Site Hakkında bölümüne konu açarak iletebilirsiniz.

Son olarak sitemize üye olduğunuz için gerçekten çok teşekkür ederim. İnşallah üye olduğunuza değer ve pişman olmazsınız.

İyi Forumlar

Not: Bu sadece bir karşılama mesajıdır. Cevap yazmayınız.

sinanelmas

sinanelmas

Üye
saolasın kardeş

kaptants

kaptants

Üye
saolasın

mhmtncy

mhmtncy

Üye
çok tşk saolasın dost...