Telefon Tavsiyesi s4 mini mi iphone4 mü

Sponsorlu Bağlantılar

by-pegasus

Üye

Siycey

Siycey

Üye
4s in donanım kötü ama en az 1.5 yıl daha destek gelir s4 mini samsungun isteğine bağlı yani hiç belli değil yinede bn s4 mini alsın diyorum hem yeni telefon daha iyi olur
iphone 4 sakın alma onların işlemcisi ios7 de hatalı aşırı derece kasıyor ;)4s alabilirsin onda sorun yok 2 yıl kullanırsın sorunsuz
s4 mini yi de 2 yıl sorunsuz kullanabilirsin nerdeyse aynı olur performansları
Destek konusu öylede bu işlere elin yatkınsa destek umrunda olmaz zaten cm11 aosp omni romlar varken touchwizle telefonu rezil etmeye değmez

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Tanidigimda 4s var subway surf e kasiyor nete girerken cok isiniyor. Ama s4 kini her oyunu sorunsuz.
S4 mini 4s den iyi o kesinde benim kuzenimde 3gs vardi o bile subway surfersi kasmiyor 4s i bu kadar kotulemeyin

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
S4 mini daha 1-2 guncelleme daha alir ancak ip4ün suyu ısındı bence. S4 mini diyorum :)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
S4 mini Kitkattan bi antutu çakinda görek yav

The Shadow

The Shadow

Üye
Sen de al sende at :cool
iPhone 4 bitti. Samsung Galaxy S4 mini kesinlikle 4.4.2 yide aldı kafa rahat :cool

Biri TW biri AOSP doğru bir test olmaz seninde TW den skorunu atman lazım ayrıca cihazın depolamadaki boş yeri testte aşırı farklar açıyor.
Öylesine attım zaten tamam bi ara TW skorunu da atarım yeterki isteyin :sirit: Hafızada sadece 1.8 GB boşyer var sd kartı sattığım için herşey dahilide.

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Cihazlaki uygulama sayısına gore skor değişiyor ne kadar saçma. Düzgün bi aosp rom olsaydı bende testi çakıp ssyi verirdim :(

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve The Shadow

Üst Alt