S4 mini mi G2 mini mi ?

• 18 Temmuz 2014
  • 3682 Okunma
  • 34 Cevap

1. Evet beyler kafam karıştı sizin fikirlerinizi almak istedim, önemli olan telefonda kamera ve kasma olmaması , pek oyun meraklısı değilim fikirlerinizi bekliyorum :)

Yazan: Nev3r back d0wn
    Samsung Tablet ile gönderdi
  2. s4 mini 950 tl. G2 mini 1100 1200 tlcivarı. aradaki fiyat farkına değmez. s4 mini al

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. G2 miniyi kullanmadım ama onu öneririm S4 miniye göre

4. S4 Mini çok daha iyi.

5. fiyatı hesaba katmayı unuttum 1050tlye falan bulunursa g2 mini iyi seçim olur

6. Hepsiburada'da tam 1000 lira

7. Ne yönden? Hadi daha iyi desen anlarım da, çok daha iyi olan tarafı ne?

nsren ve mehsevim bunu beğendi.
  8. Maksat yorum olsun, mesaj kasılsın.

LG ile gönderdi
    nsren ve GuiTaRisT111 bunu beğendi.
  9. G2 mini mini bana gore çok pahali 32 gb paralel İthalat g2 le arasinda 50-100 tl fark var

Mobil cihaz ile gönderdi
    mehsevim bunu beğendi.
  10. Peki bunların yanına lumia 920 de olabilir mi pek karar veremedim bide grand 2 var hangileri beni daha uzun götürür lumia 2 sene götürse onu almak mantıklı geliyo 32 gb hafızası baya iyi.
    G2 mini ile s4 minide ise g2 de 4 çekirdekli cortex a7 var s4 minide 2 çekirdekli krait 300 var hangisi performanlı onada karar vermedim yani kafam karışık biraz hangisi almak mantıklı lumia mı s4 mini mi g2 mini veya grand 2 ?

Samsung Tablet ile gönderdi
  11. aralarında en iyi g2 mini. ama fiyat olarak s4 mini daha iyi

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Ekranı hd bile olmayan cihaza para verme.G2 miniyi al.s4 mini hala kit kat alacak.Htc one miniyide düşün derim

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. ekranı hd olmasa ne farkeder 540p ekran gayette güzel görünüyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
    MaxipmaN bunu beğendi.
  14. Genel olarak bi samsung düsmanligim falan yok yanlis anlasilmasin.Fakat su forumda herkese sorsan cogu kisi samsungun artik telefonlarini önermez.yazilim destegi yok,en fazla kasan arayüz samsungta.Hele samsungun mini cihazi alinmaz diye dusunuyorum.s3 mini gibi olacak.qhd ekran artik gunumuz teknolojisinde cok geride kaldi.bunlar benim fikirlerim.umarim iyi tercih yaparsiniz :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. S4 mini kullanıyorum çok şık ve Zarif. Bi sürü uygulama kurdum banamısın demiyor şarjı gayet iyi gidiyor. Touchwiz de herhangi bi kasma yok, ben tavsiye ederim ancak bazılarında şebeke problemi çıkabiliyor.
    Ayrıca kullanmayan atıp tutmasın bence. Touchwiz sevmeyen cm kursun tadından geçmez.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. G2 mini ile cözünürlük aynı ve s4 mini amoled ekrana sahip benim üstün gördügüm yönü bu g2 miniyiye gore g2yi incelemedim ama s4 miniden asagı kalir yanı yok
    ---
    Evet yazıkım destegı kötu ama forumda s4 mini kasıyo berbat kaka çiş diyen birisi cıkarsa çamur atmak icin yazar kimi gördüysem memnunum kasma falan yok yazıyor üstteki mesaj örnek gösterilebilir donanım ve yazılım uyumu s4 minide sorunsuz

Samsung ile gönderdi
    bilal72 bunu beğendi.
  17. Bende kastığını görmedim abimde var ama Touchwiz arayüzü kötü, çakma telefon arayüzü gibi yani
    Htc Sense den sonra hiçbiri güzel gelmiyo bana :ehe

iPad ile gönderdi
  18. G2 Mini'de 1.2 GHz, S4 Mini'de 1.7 GHz işlemci var. S4 Mini de 1.5 GB, G2 Mini'de 1 GB RAM var. S4 Mini daha yoğun bir ekrana sahip. Bunun nedeni ekranının daha küçük olması ama 4.3" rahatlıkla yeter. Bir şey söylemeden önce araştırma yapmanı tavsiye ederim.

19. Ama G2 Mini'de 4 çekirdekli, S4 Mini'de çift çekirdekli işlemci var. RAM dersen aralarında fazla fark olmaz çünkü S4 Mini'de touchwiz var. S4 Mini daha yoğun bir ekrana sahip fakat G2 Mini'nin ekranı daha büyük. Adam ya küçük ekran istemiyorsa? Aralarında belki ufak tefek farklar olabilir ama asla S4 Mini G2 Mini'den "çok daha iyi" diyemezsin. Hem ayrıca G2 Mini'nin de üstün olduğu noktalar var. Asıl sen araştırma yap.

nsren ve Ali Kurtaran bunu beğendi.
Yüklüyor...
20/10/2018 - 21:55