Telefon Tavsiyesi S4 MİNİ&İPHONE 5 takas

Sponsorlu Bağlantılar

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
S4 MİNİ&İPHONE 5 takas
Arkadaşlar elimde s4 mini var sizce iphone 5 ile takas yapmalımıyım kafa kafaya takas yapabilirmiyim cevaplarınızı bekliyorum :)

baskahmet

baskahmet

Üye
Ip5 ile s4 mini takas yapmazlar.
Üstüne para vermen lazım

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
bence 100 liradan fazla vermen lazım

byAndroid

byAndroid

Üye
300 lira fark isterler rahat

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
benim okuldan arkdaşın babası telefon dükkanı varda iphone şuan yok dedi amatakas olur dedi sizce güvenilirmi

Serhan

Serhan

Üye
5'i takas etmezler s4 Mini ile , 5C daha mantıklı olur tabi üstüne para vermek istemiyorsan.

oguzxw

oguzxw

Üye
Ahmet 100 TL İstemiyorlar Araştırdım Baya Bi Sahibindende Önüme Gelene Takas Ne Kadar Olur Dedim 300 Altı Fiyat Veren Olmadı Hatta 500 TL İstiyen Bile Oldu Ama 300-400'e Takas Yapabilirsin Bence Degiştirme 2 Sene Daha Gider S4 Mini :D

erko merko

erko merko

Üye
100 tl diyen arkadaş neyin kafasını yaşıyor :D normal s4'ün bile üstüne 150-200 lira istiyorlar eğer temizse, kendim takasladım ordan biliyorum

• Beğen
Tepkiler: oguzxw
oguzxw

oguzxw

Üye
100 tl diyen arkadaş neyin kafasını yaşıyor :D normal s4'ün bile üstüne 150-200 lira istiyorlar eğer temizse, kendim takasladım ordan biliyorum
O Kafayı Bende Yaşamak İsterdim Valla ASF:ADS:FSD:F

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kafam karıştı biraz 5c nası bi telefon 5e göre özellikleri ne bunun kafa kafaya yapıyolar :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Iphone 4 le s4 mini kafa kafaya olur bak:D

byAndroid

byAndroid

Üye
o kadarda deil kardeşim ama adam dedi 5le kafa kafaya olur die ama şuanelinde yokmuş :D
Sahibindendeki piyasa üzerinden konuşuyorum. İphone 2. Eli pahalı bak istersen temiz 4s bile 600 den aşağı yok

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
Sahibindendeki piyasa üzerinden konuşuyorum. İphone 2. Eli pahalı bak istersen temiz 4s bile 600 den aşağı yok
kardeşim bu 5c daha pahalı kafa kafaya olur dien arkadaş yanlış söylemiş :D

oguzxw

oguzxw

Üye
5 İle Kafa Kafaya İmkansız Abi Bi Sorunu Vardır Kesin 4S'le Kafa Kafaya Edersin Ama S4 Mini Ondan Daha İyi Herneyse Bence S4 Miniyi S4 Le Takas Et En İyisi

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
5 İle Kafa Kafaya İmkansız Abi Bi Sorunu Vardır Kesin 4S'le Kafa Kafaya Edersin Ama S4 Mini Ondan Daha İyi Herneyse Bence S4 Miniyi S4 Le Takas Et En İyisi
androidden bıktım iosa geçmek istiyorum o yüzden iphone 5 uygun bana 4s zaten benimkinin özelliklerden daha düşük o yüzden 5 uygun adamın eline daha geçmemiş nasısorunu olsun şimdi onu bekliyorum bakacam bana kasada çizik olmasın yeter ya

• Beğen
Tepkiler: oguzxw
oguzxw

oguzxw

Üye
androidden bıktım iosa geçmek istiyorum o yüzden iphone 5 uygun bana 4s zaten benimkinin özelliklerden daha düşük o yüzden 5 uygun adamın eline daha geçmemiş nasısorunu olsun şimdi onu bekliyorum bakacam bana kasada çizik olmasın yeter ya
Ozaman Sana Öneride Bulunayım Siyah Alma Telefonu Beyaz Al Siyahları Kolay Çiziliyo İnşallah Alcagın Tel Saglam Olur