Galaxy S4 Mini İ9190 S4 Mini CM 12 Android 5.0 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
S4 Mini CM 12 Android 5.0 İndir
Galaxy S4 Mini Cm 12 Yükleme

Sonunda beklediğiniz Android 5 çıktı. S4 Mini telefonunuza nasıl yükleneceğini göstercem. Öncelikle gerekli Dosyaları indirmeniz gerekiyor.

↓↓ GEREKLİ DOSYA ↓↓
Galaxy S4 Mini( GT-i9190 ) CyanogenMod 12 :
GOOGLE APPS :
Kurulum:
1. Öncelikle Telefonumuzda Clocwork Recovery Mod Yüklü Olması Lazım. ([ROOT] Galaxy S4 Mini I9190 - 4.4.2 Kitkat ROOT + Recovery Menü Yükleme Anlatım - MaxiCep)

2. İndirdiğimiz cm 12 dosyasını hafıza kartımıza atalım.

3. Vol+ , Home , Power Tuşlarına Basarak cw recovery mod'u Açalım.

4. Sonra "wipe data/factory reset"(Telefon Formatı)(Bu işlemi yapmak zorundasınız. YoksaTelefon Açılmaz) Tıklayın, Ardından "Yes -...." Kısmına Tıklayın Aynı Şekilde "wipe cache partition" u da yapın.

5. "install zip from sdcard " Açın ve "choose zip from sdcard" tıklayın. Oradan Cm 12 Rom zip Dosyanızı Seçin. Ve
"Yes -...." kısmına tıklayın.

6. Yaklaşık 1 dk. süren yüklemeden sonra. " +++Go Back+++" Yazısına Tıklayarak Geri Gidelim.

7. Son Olarak "reboot system now" Tıklayarak Telefonumuzu Açalım.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler diğer konuda detay ve ilgi olmadığından buradan devam edelim.

• Beğen
Tepkiler: Mhmmd Ali
nuhatd

nuhatd

Üye
KARDEŞİM YÜKLEYECEMDE BENİM TELEFON AÇILMIYOR !

SAMSUNG GALAXY S4 MİNİ GT-I9190 yazısı geliyor sonra kapanıyor sonra tekrar açılıyor bu hep böyle devam ediyor

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal rom atın düzelir

nuhatd

nuhatd

Üye
Sammobile orjinal tr romu indirdim ama nedense odin ile yükledğimde fail hatası veriyor

ErSin9006

Üye
dostum güzel anlatım yapmışsında türkçe değilmi bu?

ErSin9006

Üye
peki bişey soracam bende cm yüklü şuan direkt cm güncelleme listesinde bu roomu bulup kurabilir miyim cm onaylı sürümü yayınlayınca olur mu yani öyle bişey :) bu cm onaylı değil sanırım ?

nuhatd

nuhatd

Üye
Başka romda indirdim Rus Afganistan galiba soft brîck olmuş

Lolipoperseus

Üye
Tesekkurler cok guzel anlatmissin ama islemleri tamamladiktan sonra root yetkisi kayboluyo galiba super su cihazda yok google playden indirdigimdede kod guncellemesi istedi yeniden root atmama gerek varmi varsa uygun root dosyasi internette bulunabilirmiyim

sado57t

Üye
MERHABA

Ben yükleme yaptım fakat Google Player Çalıştırılamadı Hatası ALıyorum Sürekli
bahadır ben s4 mini cm12.1 kurdum fakat dil ayarları kısmında sürekli google player yüklenemedi hatası alıyorum
yardımcı olacak kimse yokmu

Üst Alt