S4 kılıf varmış gibi kisa sureli ekran kararmasi

Sponsorlu Bağlantılar

kkaya2055

Üye
    Konu Sahibi
S4 kılıf varmış gibi kisa sureli ekran kararmasi
s4 kullanıyorum kapaklı kılıflardan aldım bir süre sonra oyun oynarken internete gezerken veya video seyrederken 1 saniye ekran kararıyor kılıftaki gibi saat tarih cıkıyor .kılıfı cikarttim ama sorunum hala devam ediyor fabrika ayarlarına dondurdum ise yaramadi çözümünü ve nedenini bilen varmı?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Tuş kilit ekranı mı oluyor yoksa ekran ışığını mı azaltıyor anlamadım ki

kkaya2055

Üye
    Konu Sahibi
Üst kısmında pencere olan kapakli kılıflar var kilifi kapatInca üst kısımda saat tarih pil bağlantıyı gosteren siyah ekranli bölüm var işte o bölüm arasıra kılıf yokken bile çıkıyor ki ki yapıyor sinir bozuyor varsa bilginiz yardimci olun tsk

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ayarlardan araştırdınız mı hiç? Yani bu sistemsel bir sıkıntı değildir. Format attığınızda düzelmez. Ya sensöre bağlıdır ya da ayarlar kısmından bir ayara bağlıdır. S4 kullanmadığım için tam olarak bilgim yok malesef

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Ayarlarda aksesuar ayarlarında kılıf için akıllı kapak sensörüyle(hall sensör) ilgili bir ayar olması gerek. Onu devre dışı bırakırsan sorunun çözülebilir ancak sensörde bir sorun var muhtemelen. Kullandığın kılıf sensörün ayarını bozmuş olabilir. Manyetik kılıf kullandıysan bir süre sonra telefona ve sensöre yaptığı manyetik etkisi geçtiğinde de düzelebilir. Yine de ayarlardan sensörü kapat sen.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Manyetik Alan Mıknatısdır :)

gundyyy

Üye
ayarlar. cihazim. aksesuar. otomatik kilit acma. tikini kapat islem tamam