İstek S4 İnternet Paketimi bitirdi

Sponsorlu Bağlantılar

sabri sarı

Üye
    Konu Sahibi
S4 İnternet Paketimi bitirdi
s4 mini aldım 500 mb internet pakertimi 2 günde bitirdi acil yardım lütfen

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Geçmiş olsun kardeşim. Ama ne oldu ki?

.caner.

.caner.

Üye
Güncelleme mi yapti?

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Mobil veriyi kapatabilirdiniz,burada size kaybettiginiz mb'lari geri veremeyiz,neyin acil yardimi halen de anlamis degilim

• Beğen
Tepkiler: GDDR5, muhammettvurucu ve .caner.
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Sinirsiz paketler mevcut onlari tercih edebilirsin.
Fakat video filan izlemiş olmalisin yada market guncellemelerini kapatmadiysaniz uygulamalar kendini guncelleyip internet kotani tuketmistir

• Beğen
Tepkiler: .caner.
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Mobil veriyi kapatabilirdiniz,burada size kaybettiginiz mb'lari geri veremeyiz,neyin acil yardimi halen de anlamis degilim

Internet kullanmadigi halde bittiğini dusunuyor belliki yani nelerin paketini tuketebilecegini sormak istiyor gibi gorunuyor

nokia_belle

nokia_belle

Üye
@yaren_dede soruyu aciklamali bir sekil de aciklamamis,kullanmadigi halde arka planda calisan 2 gunde 500 mb bitiren program duymadim ben ama tahmini dedigim gibi kullanipta,neden bitti diye,diyor olabilir

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
@yaren_dede soruyu aciklamali bir sekil de aciklamamis,kullanmadigi halde arka planda calisan 2 gunde 500 mb bitiren program duymadim ben ama tahmini dedigim gibi kullanipta,neden bitti diye,diyor olabilir

3 gb :ehe

• Beğen
Tepkiler: nokia_belle
yaren_dede

yaren_dede

Üye

Teli yeni almis konu hakkinda bilgisiz sanirim :) Gerci konu sahibi kayip ama benim düşüncem market güncellemeleri kotayi tuketmis olabilir.

• Beğen
Tepkiler: nokia_belle ve .caner.
AHKE

AHKE

Üye
ewt marketten olabilir birde google+ ordabilir ben açmıştım 200 mb gtmişti

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
uygulamalar sadece wifide otomatik guncellenir.veri tasarrufu saglayan tarayici kullanin.(bkz:opera mini)

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Yeni bir telefon alininca zaten kullanici alismamissa hat takmasi yanlis olur,ben yeni bir telefon'a taktigim hat genelde internet paketi olan bir hat kullanirim çünku,ilk kurulum asamasin da yeni telefonlarda artik internet baglantisi istiyor,kullanici paket yapmamissa direk ya tl'sinden duser yada faturasina yansir

• Beğen
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye

yapabilecek fazla bişey yok. cihazıniz interneti kullanmadiginiz zaman kapatin otomatik güncelleme denetleme ve konum servisleri kapalı olsun arka plan verilerini kontrol edip internet paketinizi somuren bir uygulama varsa engelleyebilirsiniz

Tsukuyomi

Tsukuyomi

Üye
kullanici paket yapmamissa direk ya tl'sinden duser yada faturasina yansir
TL sinden düşme diye birşey yok sanırsam.Kişi internet paketi yapmadikca TL'den düşmez diye biliyorum.Fatura ise olabilir gece gece telaşlandırdın beni şimdi.Bendede paket yok ve de otomatik güncellemeler açık bir halt olduğu yok?
Senin sorununa gelince otomatik güncellemelerin açıktır.Farkında olmadan güncellemiştir otomatik güncellemeleri kapatarak sorununu çözebilirsin.

nokia_belle

nokia_belle

Üye
@Tsukuyomi internet paketi yapilmamissa,internete bagladigi anda tl den dusmuyor ama fatutali olunca,faturaya yansiyor oyle mi size gore? Hayatim da bunu ilk kez sizden duyuyorum,normal sartlar(hand.)dan bahsediyorsaniz gercekten ilk duymus olmam bu,demek ki ben internet paketi yapmadigim zamanlar haksiz yere tl'lerim gitmisti,hemen ariyayim da geri isteyeyim haksiz yere kazanc yaptiniz diyeyim. Varmi oyle bir dunya? müşteri hizmetlerini bir arayin isterseni diyin ki;internet paketim yok ama internete girsem de tl gitmiyor,gece gece ne ictiniz beyfendi diyebilir sizeekleme: *(hand.haric)

• Beğen